YENİ
DUYURU! BAYRAM NEDENİYLE TAHMİNLERDE GECİKME VE EKSİKLİKLER MEYDANA GELEBİLİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
---
KURBAN BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLARIZ.

10 Ağustos 2018 Cuma

GanyanTime.com

11 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Kısa ara sonrası katıldığı ilk startını az farkla tabela dibinde tamamlayan Ser Cariye, gelişen kondisyonuyla birinciliği zorlayacaktır. Kazanarak moral bulan Caize ile kumdaki yarışında bir varlık gösteremeyen Alsivaslı Kızı sert rakipler. İstanbul’da katıldığı sentetik pist yarışı kendisine galop niyetine gelen Ayaşgüzeli, dengi grupta her an devreye girebilir. Formunu sürekli geliştiren Sefira ve hazırlıkları iyi Mutluluk Gözyaşı zorlu koşuda fazlaca ihmal edilmemeli. 

SIRALAMAM: 3-7-1-4-6-5

2. Koşu: Şimdiye kadar katıldığı 5 çim koşusundan da zaferle ayrılan namağlup Gökyüzü ile İstanbul’daki son sınavında Fatih Ağa gibi güçlü bir rakibe oldukça zorlu anlar yaşatan Gustav arasında ayrım yapılmaması taraftarıyım. 

SIRALAMAM: 1-3

3. Koşu: Sorunlu ve oldukça formsuz safkanların mücadelesine sahne olacak bu ayakta; önde boş kalacak olması lehine Lokomotif, gücü nispetinde başarılı koşan Şerife Abla, yeterli hazırlığa sahip Eseralp ve toparlanma çabası içerisindeki Lengür Lüngür yazılarak bu koşunun kapatılmasında yarar görüyorum. 

SIRALAMAM: 1-5-2-3

4. Koşu: Gördüğü koşuları ardından hızla istenilen seviyeye gelen ve çimde oldukça parlak koşuları mevcut Erenbilge’ye en az kendisi kadar iyi durumdaki ekürisi Uçanbilgin ile ilk şansı vermekteyim. Son haftalarda güzel bir form sıçraması gösteren Küçükdemirkırım, bomboş kilosunun verdiği avantajla ekibinin yüzünü güldürebilir. İkili arasında en az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir. 

SIRALAMAM: 7-9

5. Koşu: Sürekli artan bir kondisyona sahip Goldwyn, bir üst grupta katıldığı bir önceki yarışı mükemmel Track Bender, takı değişikliğine giden King’s Day, aşama içerisindeki Hobart ile gücü nispetinde başarılı koşan Adalyn ilk etapta düşünülmeli. Koştukça üzerine koyan Püsküllü Bela ile Bursa’dan eli boş dönen Reina De Espadas ihmale gelmezler. 

SIRALAMAM: 1-5-2-11-6-13-14

6. Koşu: İstanbul’da katıldığı iki çim koşusundan da kolay zaferlerle ayrılan Aragorn’nun eksiksiz hazırlıklarla gittiği Ankara’daki bu yarışından da birincilikle ayrılmasını bekliyorum. Ahırdaşı Mine Of Fire ile birlikte günün en güvenilir teki olacaktır. 

SIRALAMAM: 2

7. Koşu: Güzel bir form sıçraması yakalayan Miss Eleni, mesafenin başarılı isimlerinden Drive Faster, hızla istenilen seviyeye gelmeye başlayan Speedy Gunner ile tempolu yarışları seven I Saw The Sun ayrımsız kuponlara yazılmalı. 

SIRALAMAM: 4-2-6-3

8. Koşu: Kumda umduğunu bulamayan ve çimde katıldığı yarışları oldukça etkileyici Lawlees, başarısız son koşularını bizlere unutturabilir. Her geçen gün daha iyi duruma ulaşan Bold Move, koşuya ağırlığını koyabilecek bir diğer şanslı isim. Aydoğan Gülü, Söğüt ve Jet Boy hatalardan istifade edecekler. 

SIRALAMAM: 4-11-9-15-3

9. Koşu: Sorunlarından dolayı aralıklarla koşan Ümitli, tam bir istikrar abidesi olan Didonato, eküri destekli İbrişim, istim üzerindeki Renk Farkı, son yarışıyla göz dolduran Smothraki ile yükselişteki Queen Salima sırası ile değerlendirmeye alınmalı. 

SIRALAMAM: 9-3-4-7-8-10


21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
---
---