YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
15.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Ağustos 2018 Pazar

GanyanTime.com

12 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Bursa’daki tatminkar koşuları ardından erkenden getirildiği İstanbul iç piste Cuma sabahı yaptığı 600/36.5 – 400/23.5 R sprintindeki canlı görünümüyle beğenimi toplayan Horoz, uygun rakipler yanında bir adım öne çıkıyor. 4 gün önceki 1300 metre mesafeli çim yarışında sonlarda iyi bindirerek kendisine tabela sonunda şans bulan Last Station, mesafe uzadıkça farklı koşabileceğinin de izlenimini verdi. En az favori kadar iddialı konumda. DİLBAĞI takan ve orijin olarak çime çok daha yatkın Fight For Honor, hatalardan yararlanacaktır. 

SIRALAMAM: 2-6-3

2. Koşu: Düzlüğe kadar el oynatmadan geldiği hayatının ilk 1200 metre mesafeli sentetik pist koşusunda, dışına gelen İztan ile fotoya kadar verdiği mücadele sonucunda 1.23.03’lük derecesiyle başarılı bir 2.lik çıkaran Benhalil, sonrasında yaptığı çalışmalarında sergilediği derecelerle göz dolduruyor. Edindiği tecrübe ve kendisini bir kez daha tercihleyen binicisiyle kazanması normal sonuç olacaktır. 

SIRALAMAM: 1

3. Koşu: Sabırlı bir bekleme yaptığı Bursa’daki son Kv-7 2000 metrelik çim koşusunda, fotoya yakın gerçekleştirdiği atakları kendisine başarılı bir 2.lik getiren Sonemir’in şimdiye kadar katıldığı 3 sentetik pist koşusu da oldukça parlak. Uygun sıkleti ve başarılı binicisiyle safkana ilk şansı vermekteyim. Beklentilerin çok altındaki Kocaeli’deki yarışını ölçü almadığım Zehir Hafiye, kazanarak moral bulan Boğazlı ile güzel bir hazırlık döneminden geçen Bütünay hatalardan yararlanacaktır. 

SIRALAMAM: 4-3-2-1

4. Koşu: Mücadele verdiği son koşularında sürekli kendisine tabela içerisinde şans bulan Obra Reis, bu günkü binicisi idaresinde güzel bir hazırlık döneminden geçtiği gözlerden kaçmayan Slient Wisper ile açıklarını hızla kapatan Blue Victory ilk etapta düşünülmesi gereken isimlerdir. Babaros ile birlikte yaptığı 600/36.5 – 400/24 R sprintinde çok beğendiğim Harput Rüzgarı, ilk kez çıkacağı piste beklentilerin üzerinde bir sonuçla ayrılabilir. Aşama kaydeden Tijiware ile takı değişikliğine giden Ellianna sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 2-3-1-5-7-4-6

5. Koşu: Son haftalarda oldukça güzel bir form yakalayan Onurşan, iyi durumdaki Hilaleda, istim üzerine getirilen Turbocu ile koşunun tempolu gidecek olması lehine Gezegen ayrımsız kuponlarda bulundurulmalı. 

SIRALAMAM: 6-4-3-5

6. Koşu: Cuma sabahı Afacan ve Adudu ile birlikte yaptığı 600/40.4 – 400/27 R sprintinde başarılı son yarışı ardından çok daha iyi duruma ulaştığını gözlemlediğim Buğrahan, bu havasını performansına yansıtması halinde birincilikle ayrılacaktır. Bu kez daha hazır Perçemo ile edindiği tecrübeyle Uçanbaron sert rakipleri olur. Bedircan ve Karadağlı sürpriz uğraşı verecekler. 

SIRALAMAM: 2-6-8-1-4

7. Koşu: Daha önce geride bıraktığı rakipler arasında koşan Zafer Ateşi ile bu kez DİLBAĞI takan kalite safkan Gazibora Khan arasındaki mücadeleye, bu haftaki hazırlıkları iyi Blaze To Win’de katılacaktır. 

SIRALAMAM: 2-6-4

8. Koşu: Pist ve mesafedeki en iyi dereceyi elinde bulunduran Rhythm Divine, yaşça büyük rakipleri arasındaki ilk sınavından da galip ayrılabilecek yetenekte. Uzundan kısaya dönecek olsa da form durumu parlak Sharpa ile tam bir istikrar abidesi olan Runner Bull ihmale gelmezler. Eksiksiz bir hazırlıktan geçen Sinclar’den ters bir koyu çıkarmasını bekliyorum. Bursa’dan iddialı gelen Ulan Bator, mesafesinde başarısız son yarışındaki izleri silmeye çalışacak. 

SIRALAMAM: 10-11-4-6-8

9. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve sentetik piste katıldığı 3 startından 2’inde zaferle ayrılan formda safkan Batmanaslanı, muhafaza ettiği mükemmel durumuyla yine çok şanslı. Sürekli binicisiyle safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 3 // 2

10. Koşu: İdmanlarındaki görüntüsünü bir türlü performansına yansıtamayan Denizköpüğü, formunda önemli derecede kıpırdamalar mevcut Aydemir, bu kez KAPALI GÖZLÜK takan Alganbey ile etkisiz son sınavına bir anlam veremediğim Bir Ömür ayrım yapılmaksızın kuponlarda bulundurulmalı. 

SIRALAMAM: 4-2-1-3


15.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
15.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN