YENİ
DUYURU! BAYRAM NEDENİYLE TAHMİNLERDE GECİKME VE EKSİKLİKLER MEYDANA GELEBİLİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
---
KURBAN BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLARIZ.

12 Ağustos 2018 Pazar

GanyanTime.com

12 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Beklentilerin çok altındaki son yarışını ölçü almadığım Demirrıfkı, hazırlıkları oldukça iyi Bingöllüm, üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki El Mirador, ağır kilosuna rağmen başarılı bir sezon geçiren Reco ve koşunun süratli gidecek olması lehine Osmaniye Çocuğu ilk etapta düşünülmeli. Son koşusunu kazanırken büyük bir sürprize imza atan Super Alp, o yarışının bir tesadüf olup olmadığını bu gün için bizlere kanıtlayacaktır. 

SIRALAMAM: 6-7-2-1-3-10

4. Koşu: Şimdiye kadar mücadele verdiği 4 startında da adından bahsettirmeyi başaran Serrasultan'ın özellikle son 1300 metre mesafeli çim yarışındaki başarılı 2.liği ve elde ettiği derecesiyle bu grupta bir hayli ön plana çıktığını söyleyebilirim. Muhafaza ettiği güzel durumu ve etkili binicisiyle kazanacağına inandığım kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 5 // 4-10

5. Koşu: Yarış içerisinde iyi yer tutamadığından dolayı belki de kazanabileceği sınavından 2.likle ayrıldığı İstanbul'daki son yarışı kusursuz Hergele, ağır kilolarla koşmaya alışkın bir isim. İzmir çiminde de oldukça başarılı yarışları bulunan safkana ilk şansı vermekteyim. Kazanarak moral bulan Kışlalı ile İstanbul'dan eli boş dönen Adilabi favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir. 

SIRALAMAM: 1-6-3

6. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Bu günkü binicisi idaresinde tamamladığı hazırlıklarında göz dolduran ve sergilediği derecelerle dikkat çeken Have A Nice Trip, bu havasını performansına yansıtması halinde birinciliğe uzanacaktır. Ayağına çok çabuk olduğu söylenen Long Rifle ile yeterli görünen kondisyonuyla Szigetvar favorinin öncelikli takipçileridir. Ekibinin oldukça iddialı olduğu Shining Star'a muhakkak bir çarpı atılmalı. Güçlü bir orijine sahip Duşo Moya, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı. 

SIRALAMAM: 2-4-5-9-7

7. Koşu: Koşunun önde yüksek tempoda gitmesini sabırlı bir bekleme yaparak çok iyi değerlendiren Ildır Rüzgarı, düzlükten sonra binicisinin kontrolünde ataklarını sıklaştırarak liderliği aldığı gibi 1600 metre kumunu 1.39.49'luk derecesiyle kolay bir zaferle ayrılmalı bildi. İlgilileri tarafından aynı titizlikle hazırlandığı bu koşusunda da iddialı olmasını bekliyorum. Erkenden döndüğü İzmir'de dereceli galoplarla hazırlanan Mizzen Of Turkey ile toparlanma çabası içerisindeki Sideli en küçük bir hatayı affetmeyecek düzeydeler. 

SIRALAMAM: 2-4-5

8. Koşu: Aradan sonra gördüğü ilk çim yarışından başarılı bir 2.lik çıkaran Akarca Khan ile güzel bir form sıçraması gösteren Aksakallı arasındaki mücadeleye, istim üzerine getirilen Cornelian'da iştirak edebilir. Güzel bir hazırlık döneminden geçen Las Terrenas, fazlaca ihmale gelmez. Rekor dereceli galoplar sergileyerek dikkatleri üzerine çeken Living For Love, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalıdır. 

SIRALAMAM: 2-3-5-4-12


21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
---
---