YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
17.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Ağustos 2018 Pazar

GanyanTime.com

13 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Sert grupta az farkla tabela dışında tamamladığı son yarışı bu rakipler için parlak Ova Kartalı, muhafaza ettiği güzel durumuyla kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Yarış içerisinde idaresi oldukça zor alan Karaçelik, kantarmasını tanıyan binicisiyle favoriye zorlu anlar yaşatabilir. Ufak tefek sorunları halledilen Alperencan ile istikrar yakalayan Cesurmirza ihmale gelmezler. Energin, Feyat Baba ile Muhsin hata kollayacaklar. 

SIRALAMAM: 9-1-5-6-2-3-4

4. Koşu: Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği Kocaeli pistindeki son sınavından başarılı bir 2.lik çıkaran ve tekrar geldiği İstanbul idman pistindeki görüntüsü mükemmel Olric, tam dişine göre rakipler yanında kazanmaya en yakın taydır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 6

5. Koşu: Koşunun yüksek tempoda gidecek olması lehine My Cem, açıklarını hızla gideren Arhanbey, güzel bir form sıçraması gösteren Kadirkaan, form tutma yolundaki Babaemir ile gününde olduğu çok farklı koşabilen Karamenduh ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı. 

SIRALAMAM: 13-12-10-8-1

6. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşmaya başlayan Alkım, aynı titizlikle hazırlandığı sınavında da iddialı olur. Yükselişteki Referance ve son 2.liği ışıltılı World Fast sert rakipler. Sürekli tabela içerisinde dolaşan Bamsı, rakiplerinin eksiklerinden yararlanacaktır. 

SIRALAMAM: 3-7-1-2

7. Koşu: Önde temposunu bozacak rakiplerinin olmayışı şansını yükselten Drummer ile sorunlarından dolayı aralıklarla koşan Ildır Beyi arasındaki mücadeleye, hızla istenilen seviyeye ulaşmaya başlayan Wasahof’da katılacaktır. Hazırlıkları iyi Sadık Ağa, büyük bir hayal kırıklığı yarattığı son sınavını bizlere unutturabilir. 

SIRALAMAM: 2-4-1-7

8. Koşu: Çok ciddi bir ara kapattığı İstanbul’daki ilk yarışı enfes Sıkıntı Yok, edindiği tecrübeyle birinciliğe uzanabilir. Starttan çıktıktan sonra başlamakta zorluk çektiğinden dolayı gerçek gücünü performansına yansıtamayan Sonmuharrem, bu problemi giderildiği takdirde daha iyi gruplarla baş edebilecek yetenekte olduğu unutulmamalı. Koştukça üzerine koyan Mezithaber, yarışa ağırlığını koyabilecek bir diğer şanslı taydır. 

SIRALAMAM: 9-10-6


17.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
16.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN