YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
17.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Ağustos 2018 Pazar

GanyanTime.com

13 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: Pist ve mesafedeki ilk sınavında boşlukta fazla zorlanmadan gayet tatminkar bir 2.lik çıkaran Harputlu Lady, gelişen kondisyonu ve daha hazır gireceği sınavında kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Bursa'daki hazırlıkları dikkat çekici Lady Snow ile tabela diplerindeki yarışları parlak My Valentine öncelikli takipçileri. Takı değişikliğine giden Run For Girl, hatalardan kendisine pay çıkaracaktır. 

SIRALAMAM: 4-5-7-9

3. Koşu: Ankara'daki son çalışmalarında rekor dereceli işler ortaya koyarak tırnağının ucuna getirildiğini ispatlayan Dear Molly, bu havasını performansına yansıtması halinde söz sahibi olacaktır. Yükselişini sürdüren Princess Ballov, İstanbul'dan çok iyi gittiğini özellikle belirtmek istediğim Naughty Boy ile bu grupla baş edebilecek yetenekteki Demirbaş ihmale gelmezler. Sık koşmasına rağmen form durumu gayet parlak Rasimbey, rakiplerinin eksiklerinden istifade edecektir. 

SIRALAMAM: 6-5-3-1-2

4. Koşu: Burada katıldığı iki yarışı da birbirinden parlak Karaibo, uyum sağladığı binicisiyle yine üst sıralardaki yerini alacaktır. Kocaeli pistinde katıldığı 5 startından 3'ün de zaferle ayrılan Altınonur, güzel hazırlıklarıyla kaldığı yerden devam edecektir. Koşunun tempolu gidecek olması lehine Balasagun, ciddi ara kapattığı bu günkü rakipleri arasındaki son sınavı mükemmel Neron ile eküri destekli Yolkıran koşuda söz sahibi olabilecek diğer taylar. 

SIRALAMAM: 2-1-3-8-5

5. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden biri olan Başkaynak, kantarmasını iyi okuyan binicisiyle yine söz sahibi olacaktır. 4 gün önceki sınavından zaferle ayrılan Altunsaray, en az favori kadar iddialı olur. Sorunları halledilen Koralay, inatçı karakteriyle göz ardı edilmemeli. 

SIRALAMAM: 2-7-3

6. Koşu: Kolay ve gösterişli kazandığı Bursa'daki yarışı ardından tamamladığı hazırlıklarında da kusursuz bir tablo ortaya koyan Civantay, oldukça elverişli rakipler arasında yine birinciliğin en güçlü adayıdır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 1

7. Koşu: Beklentilerin çok altındaki başarısız son yarışını kesinlikle gücüne ölçü almadığım Safir Kız başta olmak üzere; Juago, Dilbar, Dream Fairy, Aza Lea ile Körebe sizlere önerebileceğim en şanslı kısraklardır. 

SIRALAMAM: 7-10-8-3-1-5


17.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
16.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN