YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

17 Ağustos 2018 Cuma

Bilal Eren

17 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: İstanbul'daki son 1600 metrelik çim koşusunda, sonlarda iyi bindirerek tabela dibinde tamamlayan Crystal Fiddle'nin eli kulağında olduğunu söyleyebilirim. İştirak ettiği son koşularında oldukça başarılı sonuçlarla ayrılarak tırnağının ucuna getirildiğini kanıtlayan As De Coeur, mesafesinde birinciliğin bir diğer güçlü adayı konumunda. Ankara'daki son koşuları bu grup için yeterli Little King ile kısa bir süre dinlendirilen Oğlum Ali hatalardan yararlanacaklar. Kazanarak moral bulan Big Bet, uygunlaşan sıkletiyle yine çok şanslı. Formunda gözle görülür gelişmeler olan Biton, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalı.

SIRALAMAM: 5-3-1-2-4-9

2. Koşu: Aradan sonra kumda sıkıştırılmadan bir yarış gösterilen ve sonrasında iştirak ettiği çim startından başarılı bir 2.lik çıkaran Salihim, artan kondisyonuyla kuponlara öncelikli yazılmalı. Tecrübeli rakipler arasındaki ilk sınavını bu grup için yeterli gördüğüm Shehzade, gelişen kondisyonuyla üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Formunu sürekli geliştiren Bedriye, aşama kaydeden Sonmuhterem ile Gülbenli kollanılması gereken diğer taylar.

SIRALAMAM: 3-4-8-13-9

3. Koşu: Kendisine uygun rakipleri bulan White Heart Line ve dereceli galoplarla hazırlanarak yeşil ışık yakan Siverek Diyarı ufak bütçeli kuponlar için yeterli olacaktır. Veliaht Betül ile Triton geniş kuponlar için düşünülebilir.

SIRALAMAM: 2-1-4-3

4. Koşu: Sabırlı bir bekleme yaptığı Kocaeli pistindeki son sınavından zaferle ayrılan Yol Bulan ile İzmir’den eli boş dönen Kutluerinoğlu arasındaki mücadeleye, sınıf olarak bu grubun üzerindeki Kurtçabey’de katılacaktır. 

SIRALAMAM: 4-2-7

5. Koşu: Binicisi tarafından sıkıştırılmadığı ilk yarışı ardından bir süre dinlendirilen Madalyon, hız verdiği çalışmalarında beğeni topluyor. Formunu geliştiren Yerebakan, ekürisinin de yardımı ile üst sıraları zorlar. Ciddi galoplarıyla yeşil ışık yakan Faroy, denk grupta göz ardı edilmemeli. Tabela diplerindeki yarışları olumlu Kahta Güzeli, kuponların olmazsa olmazlarından biri. Kumda umduğunu bulamayan Zorovalı, gelişen nefesiyle en küçük hatayı affetmeyecektir.

SIRALAMAM: 3-13-7-9-5

6. Koşu: İstanbul ve Ankara’da çok daha ciddi rakipler arasında koşarak adından bahsettirmeyi başaran Taykut, muhafaza ettiği güzel durumuyla birinciliğin en güçlü adayıdır.

SIRALAMAM: 5

7. Koşu: Üst üste kazandığı İstanbul’daki koşuları ardından bu kez şansını Bursa’da deneyen Timetosaygoodbye, önde kuracağı temposuyla yine bir solukta bitirmeye çalışacaktır. Tam bir istikrar abidesi olan Hafo ile yükselişteki Crazy Chick en küçük hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 8-3-2

8. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşmaya başlayan Singapur ile tırnağının ucuna getirilen Marengo ufak bütçeli kuponlar için yeterli olacaktır. Takı değişikliğine giden Bağrıyanık, büyük bir hayal kırıklığı yarattığı son yarışını bizlere unutturabilir. Son sınavı parlak Asya Hatun ise sürpriz uğraşı verecektir.

SIRALAMAM: 6-4-2-7

9. Koşu: Günü oldukça zorlu bir koşu ile kapatacağımızdan dolayı bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermenizi öneriyorum. Sıralamam; Karazeytin, Daybahadır, Rabat Güzeli, Hasan Abi, Reşitbey, Kızgınöfke, Bahane, Alibegi ile Küçük Eray şeklinde olacaktır.

SIRALAMAM: 9-6-4-3-2-5-7-11-1