YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

17 Ağustos 2018 Cuma

Bilal Eren

18 Ağustos Mr. Ekinoks ANKARA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

 

ORADINARIO: Çok uzun zaman sonra ilk defa bu kadar müsait bir grupta start alacağını söyleyebilirim. G-1/2/3 koşularda bile söz sahibi olabilecek düzeydeki safkan yıllardır koşmalarına rağmen bu düzeye bir türlü çıkamamış yada çıksa da çok parlak yarışlar sergilememiş isimlerle start alacak. Zaman zaman beyaz bayrak ayna yarışı denettirilen safkana bugün kendisinden daha seri bir isim olan SERSERİ nedeniyle bekleme yarışı deneteceklerdir diye düşünüyorum. Eğer, SERSERİ’yi önde yapayalnız bırakacak olurlarsa çıktığı gibi bitirebilir, dikkat etmek lazım. Ben bu ihtimali gözardı ederek, yani SERSERİ’yi önde bomboş bırakmayacaklarını düşünerek koşunun süratlenme ihtimalini göz önüne alıyorum ki böyle bir gidişatta güç ve kalite olarak rakiplerinden fazlası olan ORADINARIO bir anda bariyer dibine yakın bir yerden kendini gösterip fuleli ataklarla sonuca gidebilir. Bu koşuyu ORADINARIO ve diğerleri olarak görüyor ve günün ilk bankosu olarak öneriyorum. 

KRALDOĞU: Favori olarak çıktığı ve dördüncülük için 3 atın yakın ara taraklama girdiği İstanbul’daki son koşusunda tabela dışında kalmıştı. Aslında bu koşuyu bana göre start verildiğinde kaybetti makineden düzgün çıkmasına rağmen adaptasyon sorunu yaşadı, daha doğrusu deparlanamayınca her geçen mesafe daha fazla efor sarf etti ki bu da düzlüğe sermayeyi yemiş olarak çıkmasına neden oldu. Bugünkü rakipleri son koşusuna göre nispteten daha yumuşak rakipler olarak göze çarpıyor, 1-2 boy tereddütlü çıkmayı ya da yarış başında adapte olamamayı bir nebze olsa tolere edebileceği bir koşu. En ciddi rakibi kağıt üzerinde DOĞANŞAH olarak görünüyor ancak onun da devreye girmesi için bana göre pistin ağır olması lazım ki anne hattından tam bir kum atı olduğunu söyleyebilirim.  

2.ALTILI GANYAN:

1.Ayak: 3-4-1-2-9-5-7-10
2.Ayak: 6-4-1-2-5
3.Ayak: 2-4 // 3-1-6-5
4.Ayak: 2-ORADINARIO
5.Ayak: 4-6-9-3-2-9-11-1-10
6.Ayak: 1-KRALDOĞU

Kupon Bedeli: 50.40 TL // 151.20 TL