YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

18 Ağustos 2018 Cumartesi

Bilal Eren

18 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Tekrardan istenilen seviyeye ulaşmaya başlayan Bilgininoğlu, İstanbul’dan çok iyi durumda giden Şahin Tepesi, gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Büyükdüşün, güzel bir form sıçraması gösteren Sürmeli Sultan ve toparlanma çabası içerisindeki Kim Tutar Beni sırası ile değerlendirmeye alınmalıdır.

SIRALAMAM: 5-3-1-7-2

2. Koşu: Birbirinden başarılı son koşuları ardından hazırlıklarında da kusursuz bir tablo ortaya koyan Kıryaman, oldukça vasat rakipler arasında bir hayli ön plana çıkmakta. Kazanması normal sonuç olacağına inandığım tayı tek olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 5

3. Koşu: Geçtiğimiz haftaki 1300 metre mesafeli çim yarışını 1.18.18 gibi gayet parlak bir dereceyle kazanmayı bilen Lady Adile, muhafaza ettiği güzel durumu ve kendisi kadar formda ahırdaşı Görkem ile birlikte düşünülmeli. İstanbul’da sert grupta katıldığı son yarışı gayet olumlu Queen Beryl ile üst üste kazanmayı bilen El Patron favorinin en küçük bir hatasını affetmeyecekler.

SIRALAMAM: 4-1-2

4. Koşu: Aradan sonra katıldığı ilk yarışı gayet başarılı Kayansel, gelişen nefesi ve çok daha iyi tanıyacağı piste iddialı olacaktır. Formunu sürekli geliştiren Çavdarbaba ile orijin olarak kaba kuma yatkın İmren Tay sert rakipler. Ekürili Laz Memo, aşama içerisindeki Zu Vere ile gücü nispetinde başarılı koşan Kraliova hatalardan yararlanacaklar.

SIRALAMAM: 4-1-3-5-13-12

5. Koşu: Kilo farklarının şansları eşitlediği oldukça zorlu bu ayakta; Puzzle, Güzelat, Black Grape, Pretty Duchess, Victory Way, Aigrette ile Falçata sizlere önerebileceğim en şanslı isimlerdir.

SIRALAMAM: 3-1-2-4-11-13-10

6. Koşu: Olumlu tedavisi ardından katıldığı ilk 1200 metrelik kum koşusunda, düzlükten sonra dış kulvardan yaptığı güçlü ataklarıyla ciddi bir ara kapatarak Koca Muğlalı’nın hemen gerisinde başarılı bir 2.lik çıkaran Dadaşcan’ın bu kez daha hazır gireceği sınavında birinciliği zorlamasını bekliyorum. Ufak bütçeli kuponlara tek yazılabilir. İyi durumunu aynı titizlikle koruyan Koca Muğlalı ise adeta gölgesi olur.

SIRALAMAM: 2-1

7. Koşu: Üst üste kazanmayı başaran Action Way, ciddi rakipleriyle arasındaki kilo farkını en iyi şekilde lehine çevirebilir. İstikrarlı koşan Win For Me, yabancısı olmadığı piste göz ardı edilmemeli. Güzel bir form yakalayan Write To Ellie, başarılı bir sezon geçiren Ağaçelik ve bilinen sınıfıyla War Legend hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 6-4-5-3-1

8. Koşu: Yeni yeni kendini bulmaya başlayan Daimon, tırnağının ucuna getirilen Gülten Ana, kumdaki tek yarışı oldukça parlak Yakala Beni ile formu ışıltılı Cesur Ayak ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 3-11-13-1

9. Koşu: Düzlükte hafif faullere maruz kaldığı son 1900 metrelik çim koşusunda oldukça zaman kaybeden Özalak, bu metrelerden sonra dışındaki Yakutiye’nin de sürekli kendisine bariyer dibine götürmesinden olumsuz etkilenerek 2.likle ayrıldı. Mükemmel durumunu muntazam idmanlarıyla devam ettiren safkanı elverişli rakipler yanında günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3