YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

19 Ağustos 2018 Pazar

Bilal Eren

20 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Gördüğü koşuları ardından hızla istenilen seviyeye ulaşan Zeytinbağı başta olmak üzere; Özlenen Gül, Nurlutaç, Çakırcelep, Rengül ile Elmasınkızı sizlere önerebileceğim en şanslı kısraklardır.

SIRALAMAM: 9-6-5-1-2-3

3. Koşu: Üzerindeki durgunluğu hızla atmaya başlayan ve İstanbul iç pisteki hazırlıklarını çok beğendiğim Firey Ates, ilk kez takılacağı DİLBAĞI ile gruba üstünlük sağlayabilir. Kısa bir süre dinlendirilen Elfidam ile aşama kaydeden Over All öncelikli takipçileri. Bursa’da çok erken saatlerde hazırlandığı söylenen Silver Coin ve iyi durumdaki Three Cat ihmale gelmezler. Toparlanma yolundaki Bold Magic ise sürpriz.

SIRALAMAM: 1-3-4-10-7-2

4. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. İstanbul iç piste uzun süreden beridir eksiksiz hazırlanan ve sergilediği derecelerle beğenimi toplayan Benan, kuma yatkın orijini ve düzgün eşkaliyle birinciliğin en güçlü adayıdır. Bursa’daki çalışmaları iyi Perçin ile ekibinin büyük beklentiler içerisindeki Burcutay hata kollarlar.

SIRALAMAM: 2-8-5

5. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin başarılı koşabilen Dark Boy ile bir süre istirahat ettirilen Ocius arasındaki mücadeleye, yükselişteki Toro Toro’da katılacaktır. Tam bir istikrar abidesi olan Botanvadisi, inatçı karakteriyle hatalardan yararlanacaktır.

SIRALAMAM: 2-3-4-1

6. Koşu: Kolay ve gösterişli kazandığı yarışı ardından tekrar döndüğü İstanbul’da muntazam bir idman programı ile hazırlanan Fast Navy’nin daha iyi gruplarda bile söz sahibi olacağına inandığımdan dolayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 7

7. Koşu: Burada mücadele verdiği son koşuları birbirinden parlak Rinaldo, aynı titizlikle hazırlandığı bu sınavında da iddialı olacaktır. Bu kez daha iyi durumdaki Dark Holm, en küçük hatayı affetmez. Formu parlak Tlos her an devreye girebilecek yetenektedir.

SIRALAMAM: 6-1-5