YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

19 Ağustos 2018 Pazar

Bilal Eren

20 Ağustos Özgür Gökçe BURSA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

 

UNDAUNTED: Son koşusunu kazanmasına rağmen protesto ile 2.liğe atılmıştı. Form durumu gayet tatminkar olan safkan ağır siklletine rağmen favorim olsa da altılı ganyanın başlangıç ayağının her ihtimale gebe olduğunu ve mümkün olduğunca fazla at yazılması hatta bütçe doğrultusunda gerektiğini düşünüyorum.

SPIRIT: Yarış hayatının ilk ve tek koşusunda iyi bir start çıkışı yapıp öne geldikten sonra OXIL isimli tayla liderlik mücadelesi verip düzlüğe çıkılırken bu rakibini çok kolay ekarte etmiş olmasına rağmen koşuya çok iyi hazırlanan ANGEL OF DEATH isimli taya sonlarda direnemeyip koşuyu 2. sırada tamamlamıştı. Eğer bu performansının biraz üzerine koyabildiyse kazanması normal sonuç olur diye düşünüyorum.

GÖLDEM: Öyle bir yapısı var ki bana göre sprinter değil aksine tempo koşularında daha başarılı olabilecek nitelikte ve mesafe isteyen bir isim. Kısa mesafeli koşularda sprint atarak kazanmasını beklemek pek de mantıklı bir strateji olarak durmuyor. Eğer bugün en önde rakiplerine temposunu kabul ettirebilir ve tempoyu düşük tutabilirse pedigrisine göre aleyhinde olan mesafeye rağmen uygun grupta aynayı ilk gören isim olabilir. Aksine, öne düşmeyip bekleme yarışı yapsa dahi böylesine uygun bir grupta kazanması normal karşılababilir.

LEAD SOLDIER: İlk startından sonraki 2 koşuyu da LADY ADİLE gibi seri bir kısrağa rağmen çok fazla sıkıştırılmadan kazanmayı başarmıştı. Seri stiliyle startla birlikte ilk 200 metre içerisinde liderliği alacak olan tay daha önce start aldığı İzmir pisti gibi saat yönünün tersine dönülen ve yadırgamayacağını düşündüğüm pistte önde fazlaca rahatsız edilmediği takdirde düzlüğe en önde çıkıp geriden gelen rakiplere direnebilir. Bankomdur..
S

ALTILI GANYAN:

1.Ayak: 1-3-5-7-9-10-4-8-6-2-11
2.Ayak: 13-4-8-2
3.Ayak: 1 // 6-3-2
4.Ayak: 4-LEAD SOLDIER
5.Ayak: 3-1-4
6.Ayak: 9-5-3-4

Kupon Bedeli: 36.96 TL // 147.84 TL