YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Ağustos 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

22 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: İyi bir tempo kurduğu son 2000 metrelik sentetik pist koşusunda, düzlükten sonra farkı açarak kazanmayı bilen Magic Ramper, muntazam idmanlarıyla koruduğu güzel durumu ve grubun uygunluğuyla bir kez daha zaferle ayrılabilir. Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği bir üst gruptaki son Kv-6 sentetik pist koşusundan başarılı bir 3.lük çıkaran Dakota, güzel hazırlıklarıyla birinciliğin bir diğer güçlü adayıdır. Formunu geliştirme çabası içerisindeki Power Off, sürpriz uğraşı verecektir.

SIRALAMAM: 4-1 // 7

2. Koşu: Üzerindeki durgunluğu hızla atmaya başlayan Kartalkız, Pazar sabahı yaptığı 1000/1.07.5 – 400/25.8 HÇ galobundaki görüntüsünü performansına yansıtması halinde rakip tanımayacaktır. Gücü oranında başarılı koşabilen Görükle ile iki ekürisiyle birlikte mücadele veren Aydemirbey en küçük bir hatayı affetmezler. Sık koşmasına rağmen dengi grupta Bağrıyanık, gözden uzak tutulmamalı. Bursa’dan iyi gelen Madalyon ile bu aralar farklılaşan Uğursel sürpriz uğraşı verecekler. 

SIRALAMAM: 6-5-1-2-7-9

3. Koşu: Tam bir istikrar abidesi olan Down Town, sabah erken saatlerde yaptığı hazırlıklarındaki kusursuz görüntüsü ve önde temposunu bozacak rakiplerinin olmayışıyla favori olmayı hak ediyor. Sürekli üzerine koymaya başlayan Power Love ile sıkı bir hazırlıktan geçen Hony Ryder en küçük hatayı affetmeyecektir. 

SIRALAMAM: 1-3-2

4. Koşu: Sürekli birbirlerini geride bırakabilen denk güçlerin mücadelesine sahne olacak koşuda; Metecik, Kaftan, Parpali, Kazdağı, Şahin Tepesi ile Thor ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 6-4-2-5-9-7

5. Koşu: Düzlüğe 10.durumda çıktığı son 1400 metrelik çim koşusunda, trafik sorunu da yaşayarak oldukça zaman kaybeden Elzemim’in sonlardaki kuvvetli atakları ancak kendisine 1.33.52’lik derecesiyle 2.lik getirdi. Sürekli artan bir kondisyona sahip bulunan kısrağın sağlıklı idman görünümüyle bu kez şeytanın bacağını kırarak Maiden’e veda etmesini bekliyorum. 

SIRALAMAM: 10

6. Koşu: Kocaeli’de kazanarak moral bulan Qaviy, başarılı olduğu pist ve mesafede öncelikli düşünülmeli. Kısa bir süre dinlendirilen Rotabelli, koşunun tempolu gidecek olması lehine Sitamun, tırnağının ucuna getirilen Diamond Dush ile idman görünümü oldukça parlak Goycochea her an devreye girebilirler. DİLBAĞI takan Makaracı Çocuk ile Goldiniadis sürpriz uğraşı verecekler. 

SIRALAMAM: 4-5-6-1-3-7-2

7. Koşu: Sentetik pisteki son iki sınavından da zaferle ayrılan Rubuco ile kazandığı yarışı ardından çok daha iyi duruma ulaşan Run arasında sıkı bir çekişme olmasını bekliyorum. En az hata yapan kazananı belirler. 

SIRALAMAM: 2-3

8. Koşu: Kendisine uygun rakipleri bulan Reisoğlu ile sevdiği piste çıkan Özpar arasındaki mücadeleye, bu haftaki hazırlıkları iyi Mavra’da katılacaktır. Bombacan ile Herakles sonraki ihtimaller. 

SIRALAMAM: 2-4-3-1-7

9. Koşu: Formunu sürekli geliştiren Helintay, pist ve mesafedeki son koşusunu çekilen protestonun haklı görülmesiyle kazanan Tek Sayfa, her geçen gün daha iyi duruma getirilen Fatihihgülü ile Ankara’daki yarışları bu grup için yeterli Şekersultan eşit şanstalar. Arslandikeni, Ayçanaz ile Sevda Türküsü geniş kuponlar için düşünülebilir. 

SIRALAMAM: 9-7-5-11 // 1-2-4