YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23 Ağustos 2018 Perşembe

GanyanTime.com

23 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Tatminkar ilk kum koşusu ardından bir süre istirahat ettirilen Monshau, tekrar hız verdiği çalışmalarında göz dolduruyor. Sürekli artan bir kondisyona sahip Dark Love ile kabiliyetli bir tay olan Contes ihmale gelmezler. Aypelda Rozerin ve Canberry Queen sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 6-4-2-1-3

2. Koşu: Bu tip mesafelerin oldukça başarılı isimlerinden biri olan Has Yağız, gayet güzel hazırlıkları ve uyum sağladığı binicisiyle yine çok şanslı. 

SIRALAMAM: 1

3. Koşu: Güç ve performans olarak rakiplerinden oldukça ön plana çıkan Royal Avsar ile Bodyguard Hero birincilik için kıran kırana kapışacaklardır. 

SIRALAMAM: 2-1

4. Koşu
Tabela diplerindeki yarışları olumlu Alişirinoğlu, kazanarak moral bulan Akhun, start sorunundan dolayı gerçek gücünü performansına yansıtamayan Sorgun Aslanı, iyi durumunu koruyan Akarnejat, ağır kilosuna rağmen formu üst düzey Budunalp ile tekrardan istenilen seviyeye ulaşan Gölcük Aslanı sırası ile kuponlara yazılmalı. 

SIRALAMAM: 6-5-8-2-1-3

5. Koşu
Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu pist ve mesafedeki son sınavını gösterişli kazanan İncifar, aynı titizlikle hazırlandığı koşusunda da söz sahibi olacaktır. Önemli bir kilo avantajına sahip Fahrenheit ile tam bir istikrar abidesi olan Mertbaba öncelikli takipçileri. İlk sınavını usta atlar gibi koşarak kolay kazanan Tasarımcı, edindiği tecrübeyle yine adından bahsettirebilir. 

SIRALAMAM: 2-3-1-6

6. Koşu
Üzerindeki durgunluğu hızla atmaya başlayan Glen başta olmak üzere; Lilyantus, Kupa Ası, Fasthive, Summer Pictures ile Blue Moonlight ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalıdır.

SIRALAMAM: 5-3-6-2-4-1

7. Koşu
Kum performansı çime nazaran çok daha etkileyici olan Stinging Strokes, muhafaza ettiği güzel durumu ve tam dişine göre rakipler arasında günün ilk teki olacaktır.

SIRALAMAM: 4

8. Koşu
Pist ayırt etmeksizin şimdiye kadar katıldığı 4 koşusunda da tabela içerisinde dolaşan Best Of Hazal'ın uzayan mesafede çok daha iddialı olmasını bekliyorum. Takı değişikliğine giden tayı ısrarlı binicisiyle günün ikinci teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 1 // 6-4

9. Koşu: Gördüğü koşuları ardından hızla istenilen düzeye ulaşan Beyşehirli, mesafesine çıkan Yantar, dinçlik yarışlarını seven Kurye ile zaman zaman ters koşabilen Özkara ilk etapta düşünülmeli. Açık Kırmızı, Batınhan, Meleksima, Buzul ile Kralındamı geniş kuponlar için düşünülmeli. 

SIRALAMAM: 2-9-7-15-13-3-4-14-1