YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23 Ağustos 2018 Perşembe

GanyanTime.com

23 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşarak sürekli artan bir kondisyona sahip bulunan Sıkıntı Yok, grubun uygunluğu ve etkili binicisiyle gruba üstünlük sağlayabilecek yetenektedir. Tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 8

3. Koşu: Üst üste kazandığı koşularındaki iyi durumunu aynı titizlikle devam ettiren Superstar Lady başta olmak üzere; Little Bird, Sherman Oaks, Amberim, Green Gullet, İpekkız ile Badegül zorlu koşuda sırası ile düşünülmeli. 

SIRALAMAM: 6-3-5-7-8-2-1

4. Koşu: Oldukça başarılı bir Ankara sezonu geçiren Prenses Aslı ile 1700 metrelik son kum koşusunu gösterişli kazanan Maviyasemin arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. İkili arasında en az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir. Ezinegelini ise sürpriz. 

SIRALAMAM: 3-5

5. Koşu: 61 kiloyla geçtiğimiz hafta katıldığı 1900 metrelik kum koşusunu el oynatmadan çok kolay kazanan Efeberk, muhafaza ettiği güzel durumuyla yine çok şanslı. Süratli yapısı ve inatçı karaktere sahip Uzun Bey, önde istediği tempoyu bulması halinde adını birinciliğe yazdırabilir. Dengi rakipler arasında koşan Uçanbilgin’e muhakkak bir çarpı atılması taraftarıyım. İstim üzerindeki Palermo, şeytanın bacağını kırmaya çalışacaktır. 

SIRALAMAM: 1-3-2-4

6. Koşu: Son haftalarda güzel bir form sıçraması gösteren Dedemanbeyi, kaldığı yerden devam edebilir. Koşunun tempolu gidecek olması lehine Erenbilge, sonlardaki ataklarıyla sonuca ulaşabilir. Gününde olduğu zaman farklı koşabilen Kalaycıkaya ile kazanarak moral bulan Emirsoy ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 4-3-8-9

7. Koşu: Kaba kumdaki iki yarışı da parlak Olric ile İstanbul’daki hazırlıkları iyi İlknaz arasındaki mücadeleye, sürekli tabela içerisinde dolaşan Barışalım’da katılacaktır. Kelemer, Bülent, Özekan ve Çıldınmürdas sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 4-11-1-3-2-6-10