YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

4 Eylül 2018 Salı

Bilal Eren

04 Eylül Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Formunu önemli ölçüde geliştiren ve kaba kumda çok daha farklı koşacağına inandığım Flagship başta olmak üzere; Alloguard, Gençnurayınkızı, Kedim ile Steel Warrior sizlere önerebileceğim en şanslı kısraklardır.

SIRALAMAM: 4-1-5-7-13

3. Koşu: Cumartesi sabahı İstanbul iç piste yaptığı 800/50.3 – 400/24.6 R galobunu el oynatmadan tamamlayarak oldukça beğenimi toplayan Didactic, bu havasını performansına yansıtması halinde gruba üstünlük sağlayacaktır. Ufak tefek sorunları halledilen Shanghais Girl ile hız verdiği çalışmaları Diyadin öncelikli takipçileri. Ekürisi destekli Savur Yıldızı, her an devreye girebilecek düzeyde. Takı değişikliğine giden Hakk Hani, dengi grupta kötü gidişatta dur diyebilir.

SIRALAMAM: 5-6-3-1-4

4. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan formda Red Angel, sevdiği pist ve mesafede kuponlara öncelikli yazılmalı. Olumlu tedavisi ardından hız verdiği çalışmalarında iyi dereceler ortaya koyan Lexington Fire, dinçlikle klasını konuşturabilir. Makineden çok geç çıktığı son yarışını gücüne ölçü almadığım Neon Knight, aynı şansızlığı yaşamadığı takdirde söz sahibi olacaktır. Kazanarak moral bulan Ocius, fazlaca ihmale gelmez.

SIRALAMAM: 5-1-3-4

5. Koşu: Ciddi faullere maruz kaldığı son sınavından 2.likle ayrılan Feyat Baba ile mesafedeki en iyi dereceye sahip Tatarkan arasındaki mücadeleye, bomboş kilosuyla Avcı Cuma’da katılacaktır. Başarılı binicisi idaresinde Karaibo, üstün süratiyle bir solukta bitirebilir.

SIRALAMAM: 2-1-5-3

6. Koşu: Üst üste kazandığı koşularındaki formunu muhafaza eden Yol Bulan, lehine pist ve mesafede kaldığı yerden devam edebilir. Sık koşmasına rağmen form durumu parlak Altunsaray ile ağır kilolarla koşmaya alışkın Işkınat en küçük hatayı affetmez. İstanbul’dan iddialı giden Başkaynak, rakiplerinin eksiklerinden yararlanacaktır.

SIRALAMAM: 6-7-1-4

7. Koşu: Çok daha formda rakipler arasındaki son Kv-7 1900 metrelik kum koşusunda, fotoya kadar nefes kesen bir mücadeleye girişerek yakın aralarla 3.lükte şans bulan Green Gulet’in elverişli grupta oldukça ön plana çıktığını söyleyebilirim. Uyumlu binicisiyle kazanacağına inandığım safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 9