YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

4 Eylül 2018 Salı

Bilal Eren

05 Eylül Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: İştirak ettiği son 1200 metrelik çim koşusunda, düzlükten sonra sıklaştırdığı ataklarıyla ön gruba sarkmaya başlayan Bedircan, bu metrelerden sonra içindeki Madalyon’un sürekli kendisini dışarıya doğru götürmesinden de dolayı olumsuz yönde etkilenerek 2.likle ayrılmıştı. Son kez yaptığı 800/52.5 – 400/26 R dereceli galobundaki kolay görünümüyle çok daha iyi duruma ulaştığını ispatlayan tayı birinciliğin en güçlü adayı olarak görüyorum. Çim yarışları bu grup için yeterli Bir Ömür ile bir türlü gerçek gücünü performansına yansıtamayan Denizköpüğü favoriye rakip olacaklardır.

SIRALAMAM: 2-8-4

2. Koşu: Bir üst gruptaki son 1900 metre mesafeli çim yarışında, startla birlikte ön tarafta koşuyu kabullenen Indian Dady’i yakın takibe alan Corcovado, düzlüğe rakibine nazaran kolay bir tempoda çıkmasına rağmen gereksiz yere yanına gelerek rakibini hırslandırdığından dolayı istenildiği gibi artıramayarak 2.likle yetindi. İyi durumunu muntazam idmanları ile devam ettiren formda safkanı ufak bütçeli kuponlara tek olarak öneriyorum. Gördüğü koşuları ardından kendini bulmaya başlayan Secret Victory, güzel hazırlıklarıyla favoriye rakip olmaya çalışacaktır.

SIRALAMAM: 1-4

3. Koşu: Zor kazanan bir safkan olmasına rağmen sürekli adından bahsettiren Kazdağı, inatçı karakteriyle şeytanın bacağını kırabilir. Güzel bir istirahat dönemi ardından ciddi bir hazırlıktan geçen Sahipbey, dinçlikle mesafesinde klasını konuşturabilir. Yarışın tempolu gidecek olması şansını artıran Metecik, sonlardaki ataklarıyla sonuca ulaşmaya çalışacaktır. Ağır kilolarla koşmaya alışkın Şükrü ve aşama içerisindeki İlgilge hatalardan yararlanacaklar. Turvakar galoplarla hazırlanan Umutlu ise sürpriz uğraşı verebilir.

SIRALAMAM: 3-5-4-1-2-7

4. Koşu: 63 kiloyla katıldığı son sentetik pist yarışında gayet başarılı bir 3.lük çıkaran Diamond Dush’un formunda önemli derecede gelişmeler mevcut. Salı sabahı yaptığı 400/23 R dereceli sprintinde de beğenimi toplayan safkana ilk şansı veriyorum. Makineden düzgün çıkıp yarışı önlerde kabullendiği son sınavında sonlarda diri gelen King Of Rock’a geçilen Naçal, bu gün için biraz daha sabırlı olması halinde iddialı olur. Kocaeli pistinden eli boş dönen Rotabelli ile sürekli iyiye giden Victory Flihgt ihmale gelmezler. Mister Right ve Borantay hata kollar.

SIRALAMAM: 6-7-9-5-2-3

5. Koşu: Üzerindeki durgunluğu hızla atmaya başlayan Cerensel başta olmak üzere; Winners Pride, Big Dance, Harput Rüzgarı, Ocean Drive, Taammül ile Rio Blondie zorlu koşuda sizlere önerebileceğim safkanlardır.

SIRALAMAM: 7-2-3-1-11-13-4

6. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin mücadele verdiği son koşularında üstün bir performans ortaya koyan Winchester, kusursuz idman görünümü ve kantarmasını iyi okuyan jokeyiyle gruba üstünlük sağlayacaktır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2

7. Koşu: Kazandığı koşusu ardından tamamladığı hazırlıklarında çok daha iyi duruma ulaştığını gözlemlediğim Enjoy, başarılı olduğu piste yine çok şanslı. İlk startını gösterişli kazanan Golden Lion ise adeta gölgesi olur.

SIRALAMAM: 1-3

8. Koşu: Dereceli son galobundaki havasını performansına yansıtması halinde Kartalkız, gruba üstünlük sağlayacaktır. İstikrar yakalayan Buğrahan ile bu kez KAPALI GÖZLÜK takan Aydemirbey öncelikli takipçileri. Toparlanan Görükle, hatalardan kendisini pay çıkaracaktır.

SIRALAMAM: 6-2-1-4

9. Koşu: Tam dişine göre rakipler arasında koşan Önderefe, hazırlıkları iyi Cabbarreis, Pazartesi günü Gökkale ile yaptığı işinde yeşil ışık yakan Alsancaklı, istim üzerine getirilen Baba İlhami ile yeni yeni kendini bulan Kavzan sizlere önerebileceğim en şanslı isimler.

SIRALAMAM: 12-6-8-7-5