YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

6 Eylül 2018 Perşembe

Bilal Eren

06 Eylül Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Yine bu rakipler arasındaki son 1200 metrelik çim koşusunda, sonlarda iyi bindirerek az farkla tabela dibinde sonunda tamamlayan Ayduru, uygunlaşan kilosuyla başta şans verdiğim safkandır. İstikrarlı koşularıyla ön plana çıkan Benligül, formda ahırdaşıyla Başkonaklı ile istim üzerine getirilen Muhsin ihmale gelmezler. Koştukça üzerine koyan Zorluoğlu, en küçük bir hatayı affetmez. Gücü nispetinde başarılı koşan Pişkin Kız ise sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 8-3-2-6-5-7

3. Koşu: Kumda katıldığı üç sınavında da adından bahsettiren Prenses Sabrina, tecrübesini konuşturarak fotoya uzanabilir. Formunu sürekli geliştiren Ninalis ile çimdeki yarışları parlak Berfiko ihmale gelmezler. Hazırlıklarında dikkat uyandıran Çalıkuşu, bu sınavı dahil takibe alınmalı. İlk sınavına çıkacak olmasına rağmen yeterli pişkinliğiyle Jacobin’den ters bir sonuç gelebilir. Etkisiz son yarışına anlam veremediğim Charmer Hemp, kendisini affettirmeye çalışacak.

SIRALAMAM: 12-11-9-10-6-3

4. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin mücadele verdiği son koşularında birbirinden başarılı sonuçlarla ayrılan Evdegül, en az kendisi kadar iyi durumdaki ekürisi Kaptan Evo ile birlikte start alacak. Daha önce geçtiği rakipler yanında ve kantarmasını iyi okuyan pilotuyla kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 4

5. Koşu: Koşunun önde tempolu gidecek olması lehine Amankaya ile bilinen kalitesiyle Gümbürgümbür arasındaki mücadeleye, İzmir çimini seven Kutup’da katılacaktır.

SIRALAMAM: 4-1-3

6. Koşu:Güzel bir form sıçraması yakalayan Passionis ile bir üst gruptaki son yarışı enfes Akarca Khan arasında sıkı bir çekişme bizlere bekliyor. En az hata yapan koşunun galibini belirler.

SIRALAMAM: 6-1

7. Koşu
Toparlanan Gideregider, dengi rakipler arasında Sailing Knight, Bursa’daki son sınavından zaferle ayrılan Ray Of Sunshine, mesafedeki son koşusu parlak Angel Of City, galopları iyi Elips ile aşama içerisindeki Voldemort ayrımsız kuponlara yazılmalıdır.

SIRALAMAM: 7-6-9-15-2-1