YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

6 Eylül 2018 Perşembe

Bilal Eren

06 Eylül Sporx.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Bugün Ankara programını tercih edeceğiz. 10 koşulu oldukça cazip bir program var. Şablonumuzu 2. altılı ganyan programından yana kullanacağız. Günün ilk ayağında start alacak olan NOBLE BOY, istikrarlı tabelalarından sonra yarış kazanacak duruma geldi. Uygun kilosu ve yatkın olduğu mesafede bugün özlediği birinciliğe ulaşacaktır.

Güvenerek günün ilk teki olarak değerlendirebiliriz. Ankara programında bugün çift bankolu şablon içinde sığınacağımız ikinci liman ALLORA olacak. Yarış hayatının ilk iki koşusunu da kazanırken harika bir performans sergileyen ve ilerisi için umut vadeden safkan bugün startta problem yaşamazsa bir kez daha kazanacaktır.

Güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. Ankara programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. İdman pistinde son galobu dikkat çeken SİVEREK ASMASI burada kapanışı yapabilir. Bu atı bir süre takip listesi içinde de tutmakta yarar var. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 11 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 5-4 / 10

Normal Kupon: 11 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 5-4 / 10-2-8