YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

6 Eylül 2018 Perşembe

Bilal Eren

07 Eylül Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Pist ayırt etmeksizin şimdiye kadar katıldığı 4 startında da adından bahsettirmeyi başaran Alperencan, kendisi kadar iyi bir hazırlıktan geçen ahırdaşı Canımbabam ile birlikte düşünülmeli. Grubun uygunluğuyla ekürileri sizlere günün ilk teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4

4. Koşu: Güzel bir form sıçraması yakalayan Karazeytin ile bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Arhanbey ilk etapta düşünülmeli. Sürekli üzerine koyan Nizip Fırtınası, muhafaza ettiği formuyla üst sıralardaki yerini alacaktır. Toparlanma yolundaki Kadirkaan, takı değişikliğine giden Babaemir ile kısa bir süre dinlendirilen Ellibeş gözden uzak tutulmamalı.

SIRALAMAM: 7-1-10-2-3-5

5. Koşu: Sert gruptaki son 5.liği bu rakipler için oldukça parlak Balgecinin Kızı başta olmak üzere; Do Not Wory, Deep Water, Last My Girl ile Rocky Forky Mnm sizlere önerebileceğim en şanslı taylar.

SIRALAMAM: 1-3-2-7-8

6. Koşu: İstanbul’da kolay ve gösterişli kazandığı koşusu ardından tamamladığı hazırlıkları da kusursuz Copperfield, lehine mesafede ve tal dişine göre rakipler yanında yine çok şanslı. Kalite safkanı sizlere günün ikinci teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2

7. Koşu: Yarış kazanarak moral bulan Kurtçabey ile yeni yeni kendini bulmaya başlayan Kutluerinoğlu arasındaki mücadeleye, İstanbul’daki idman görünümü oldukça ışıltılı Ünalamca’da iştirak edebilir.

SIRALAMAM: 8-6-3

8. Koşu: Formunu sürekli geliştiren Altınbeşik ile istim üzerindeki Cruyff rakiplerine nazaran bir adım öne çıksalar da; Toro Toro, Dilbar, Estergon, Kupalıl ile Mademoiselle sırası ile değerlendirmeye alınmalı.

SIRALAMAM: 6-4-3-8-2-12-1