YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

7 Eylül 2018 Cuma

Bilal Eren

08 Eylül Mr. Ekinoks ANKARA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizi

 

ALYAYLA: 2. altılı ganyanın 5. Ayağı 3 yaşlı arap atlarına mahsus bir SATIŞ-3 koşusu ve birbirine öyle denk bir grup ki tüm atların birbirine yakın oranlarda kazanma şansı var, 9-10-11 no.lu atlar belki dışarıda bırakabilir ancak diğer 8 atı birbirinden ayırmak gerçekten zor. Hatırı sayılır ikramiyeler veren Ankara programında bu ayağı risk alıp ters bir kurgu yapmaya karar verdim. Bu kararı almamda tabi ki de ALYAYLA’nın son koşusu önemli bir faktördü. ALYAYLA son koşusunda kum pistte yarışın başından düzlük başına kadar kantarmada gelmiş ve düzlükte de Burhan Kılınç’ın tüm teşviklerine olumlu cevap verince kolay kazanmıştı. Mayıs ayında kayıtlı olduğu koşudan, ön sağ ayağında çarpmaya bağlı oluşan ödem nedeniyle çıkarılan ve tedavi süreci sonrası tekrar pistlere dönecek olan safkan Burhan Kılınç ile yaptığı son idmanında da sağlıklı bir görüntü sergiledi. 4 ay sonra çıkacağı bu koşuda dinçlikle bugünkü rakiplerini ekarte edebilir. ALYAYLA ile risk aldığımı tekrar belirtmek istiyorum. Lütfen kendi düşünceleriniz, kurgunuz önceliğiniz olsun.   

Not: Günün ağır favorisi konumundaki GOOD CURRY ve PADRE PADRONE’yi birer rakiple yıktım. COOGER ve ANGEL OF DEATH’in son koşuları gayet tatminkardı. Bu isimlerden herhangi birinin kazanması bile olası ikramiyeyi birkaç kat arttırabilir. 

2.ALTILI GANYAN:

1.Ayak: 2-8-7-6-5-3
2.Ayak: 7-8-2-6-9-3-5-1
3.Ayak: 3 // 2
4.Ayak: 3 // 1
5.Ayak: 4-ALYAYLA
6.Ayak: 10-2-8-7-3-6-5-12-13-11

Kupon Bedeli: 36.96 TL // 147.84 TL