YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Eylül 2018 Cuma

Bilal Eren

08 Eylül Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Son haftalarda oldukça güzel bir form sıçraması gösteren Kışlalı, kantarmasını tanıyan binicisi ve daha önce geride bıraktığı rakipler arasında bir kez daha zaferle ayrılmaya yakın.

SIRALAMAM: 4 // Hepsi

2. Koşu: Artan bir kondisyona sahip Griffon ile güzel bir hazırlıktan geçen Baba Doğan arasındaki mücadeleye, dengi grupta mücadele verecek olan Go Wiid’e iştirak edecektir. Birbirinden başarılı son koşularındaki iyi durumunu koruyan Expressing, öndeki çekişmelerden en iyi şekilde yararlanacaktır. Gününde olduğu zaman farklı koşabilen Sky Hero ise sürpriz uğraşı verebilir. 

SIRALAMAM: 3-1-2-5-4

3. Koşu: Şimdiye kadar katıldığı 7 startında da kendisine ilk üçte şans bulan Görkem, tecrübesini konuşturarak gruba üstünlük sağlamaya çalışacaktır. Pist ayırt etmeyen formda Jak Vjetar ile son çim yarışını gösterişli kazanan Ateşin Kanatları öncelikli takipçileridir. Frighten ile Muammer Bey hatalardan yararlanacaklar. 

SIRALAMAM: 1-5-4-2-3

4. Koşu: Uzun aradan sonra katıldığı üç yarışında da gayet tatminkar sonuçlarla ayrılarak beğenimi toplayan Asi Kalp, oldukça vasat rakipler yanında birinciliğin en güçlü adayıdır. Uyumlu binicisi ve ağır kilolarla koşmaya alışkın bir isim olan Gezginci, yatkın olduğu mesafede favoriye zorlu anlar yaşatacaktır. Önemli bir kilo avantajını elinde bulunduran Ünlüoğlu, bunu en iyi şekilde lehine çevirebilir.

SIRALAMAM: 4-1-7

5. Koşu: Koştukça üzerine koymaya başlayan Bayayna ile formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Kayansel ikilisine eşit şans vermekteyim. İstim üzerine getirilen Gülten Ana, sonlardaki ataklarıyla sonuca ulaşabilir. Dikkat çekici son yarışının tesadüf olmadığını hazırlıklarında da kanıtlayan Esendağ, en küçük hatayı affetmez.

SIRALAMAM: 3-8-13-7

6. Koşu: Kilo farklarının şansları eşitlediği bu zorlu koşuda; Taşkesen, Aksakallı, Akgün Reis, Dont Hesitate, Divine Beauty ile Yazlalı ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 4-6-5-1-2-3

7. Koşu: Birbirinden başarılı Bursa’daki son yarışları ardından şansını bu kez yabancısı olmadığı piste deneyecek olan Ayza’yı etkili binicisi idaresinde sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3

8. Koşu: Kendisine oldukça elverişli rakipleri bulan Yaseminsultan ile form tutma çabası içerisindeki Deman Oğlu kuponlara öncelikli yazılmalı. Üzerindeki durgunluğu hızla atmaya başlayan Laz Memo ise bu ikiliden sonra düşünülebilir.

SIRALAMAM: 14-3-8

9. Koşu: Günü zorlu bir koşu ile kapatacağımızdan dolayı; Tantik, Storm The Beach, Flex Baby, Goldmark, Django, Shalimar, Aloşum ve Niloş sizlere önerebileceğim en şanslı isimlerdir.

SIRALAMAM: 15-4-2-1-17-14-18-12