YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

13 Eylül 2018 Perşembe

Bilal Eren

13 Eylül Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Katıldığı son 2000 metrelik çim koşusunda, gereksiz yere önlere erken sarkan ve Joe Dalton ile erken mücadeleye girişmesinden dolayı Angel Of City ve Expressing ikilisine karşılık veremeyen Rivelya, kazanabileceği sınavından 3.lükle ayrıldı. İyi durumunu muntazam idmanlarıyla devam ettiren kısrak, uygun kilosu ve tam dişine göre rakipler arasında birinciliğin en güçlü adayıdır.

SIRALAMAM: 3

4. Koşu: Güç ve performans olarak birbirlerine çok yakın isimlerin mücadelesine sahne olacak bu zorlu ayakta; Kıvılcım, Gümüşkanat, Esenkır, Yakala Beni, Kraliova, Calibe Sultan, Allegra ile Armağan sizlere önerebileceğim en şanslı taylardır.

SIRALAMAM: 11-3-9-5-4-7-6-13

5. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve tamamladığı hazırlıkları oldukça parlak Mizzen Of Turkey, lehine pist ve mesafede koşuya ağırlığını koyacaktır. Kazanarak moral bulan Hosli, yabancısı olmadığı piste en az favori kadar iddialı olur. Form durumu üst düzey Skynet, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde yararlanacaktır.

SIRALAMAM: 6-5-1

6. Koşu: İştirak ettiği son çim koşularında oldukça başarılı yarışlara imza atan Al Andakar’ın kumda G-3 2.liği olduğu gözlerden kaçmıyor. Güzel hazırlıkları ve başarılı binicisiyle ufak bütçeli kuponlara risk edilebilir. Kum performansı çok daha iyi Kral Artur ise favorinin adeta gölgesi olacaktır. 

SIRALAMAM: 2-6

7. Koşu: Fotoya yakın aralardan çıkarak yaptığı güzel ataklarıyla son 1300 metrelik çim koşusundan başarılı bir 2.lik çıkaran Ağa Dadaş, koştukça çok daha iyi yerlere geleceğinin izlenimlerini verdi. Takı değişikliğine giden Szigetvar, sıkı bir hazırlıktan geçtiği görülen Munzur River ile istim üzerindeki Dodo sert takipçileri.

SIRALAMAM: 1-3-9-2

8. Koşu: Günü oldukça zorlu bir koşu ile kapatacağımızdan dolayı; Oğlummelih, Karina, Çiftçibaba, Sinyor, Baba Muhtar, Uçan Uçan, Oğlum İlker ile Torero sırası ile değerlendirmeye alınmalı.

SIRALAMAM: 10-14-7-2-4-11-9-1