YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

13 Eylül 2018 Perşembe

Bilal Eren

14 Eylül Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Kısa ara sonrası hız verdiği çalışmaları gayet olumlu Karayürek, grubun uygunluğu ve form tutma yolundaki ahırdaşı Aksoyak ile birlikte düşünülmeli. Etkisiz son yarışını ölçü almadığım Kuzen ile yeni yeni kendini bulmaya başlayan Bessey ihmale gelmezler. Formunu sürekli geliştiren Nizip Fırtınası, kuponların olmazsa olmazlarından biridir. Gücü oranında etkili koşabilen My Cem, öndeki çekişmelerden istifade edecek.

SIRALAMAM: 3-2-5-8-4

3. Koşu: Olumlu tedavisi ardından oldukça güzel bir hazırlıktan geçtiği görülen Çekirge, süratli yapısı ve inatçı karakteriyle başta şans verdiğim taydır. Pist ve mesafedeki son yarışı parlak Karasultan ile istikrarlı bir performans ortaya koyan Gonca favorinin sert takipçileridir.

SIRALAMAM: 7-4-2

4. Koşu: Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği yine bu rakipler arasındaki son sınavından tatminkar bir 4.lük çıkaran Brave Apte, ciddi rakipleriyle arasındaki kilo farkını bu gün için en iyi şekilde lehine çevirebilir. Formda ekürisiyle birlikte koşan As De Couer ile iyi durumdaki Analux öncelikli rakipleri. Geniş kuponlarda ise bu ayak kapatılmalı.

SIRALAMAM: 8-3-5-1-6-4-7

5. Koşu: Güç ve performans olarak rakiplerine nazaran oldukça ön plana çıktıklarını gördüğüm Taykut ile Egeberk arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 7-1

6. Koşu: Ankara’daki iki çim koşusunu da çok az farkla kaybederek 2.liklerle ayrılan Magnus, koştukça daha iyi yerlere gelebilecek bir kalibreye sahip. Gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle ilk kez çıkacağı pisti yadırgamadığı takdirde kazanması normal sonuç olacaktır.

SIRALAMAM: 2

7. Koşu: Son koşusunu kazanırken buradaki çoğu rakibini geride bırakan Karazeytin başta olmak üzere; Karaşövalye, Heveskar, Zemzemkızı, Babailhami, Turgut Usta, Cukku ile Keskiner sırası ile değerlendirmeye alınmalıdır.

SIRALAMAM: 5-8-3-11-2-1-6-9