YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

15 Eylül 2018 Cumartesi

Bilal Eren

15 Eylül Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Güç ve performans olarak birbirlerine yakın isimlerin mücadelesine sahne olacak günün ilk ayağında rakipler arasında önemli kilo farkları da bulunması yarışı iki kat daha karmaşık hale getiriyor. Riske girilmeden ilk ayağın kapatılmasında yarar görüyorum.

SIRALAMAM: 12-8-9-6-3-4-1-11-7-5-2-10

4. Koşu: Tatminkar ilk koşusu ardından bir süre dinlendirilen ve tekrar hız verdiği çalışmalarında kusursuz dereceler ortaya koyan Mahmut, bu havasını performansına yansıtması halinde iddialı olacaktır. Kum performansı iyi Cesur Ayak ile sürekli üzerine koyan Esendağ sert rakipler. Koştukça farklılaşmaya başlayan Arbedaşağa ise kuponların olmazsa olmazlarından biridir.

SIRALAMAM: 7-3-6-2

5. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Yenilmez, önde kuracağı sert temposuyla bir solukta bitirmeye çalışacaktır. Formunu geliştiren Master Of The Wind ile uyumlu binicisiyle Jettay favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 3-4-1

6. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve mücadele verdiği son koşularında üstün bir performans ortaya koyan Cape Town, muhafaza ettiği mükemmel durumu ve bomboş kilosuyla koşuya ağırlığını koyacaktır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 4

7. Koşu: Takıları çıkarıldığı son 1200 metrelik kum koşusunda, düzlükten sonra dışındaki Yakala Beni ile fotoya kadar verdiği nefes kesen mücadele sonucunda başarılı bir 2.lik çıkaran Daimon’un eli kulağında olduğu gözlerden kaçmıyor. Başarılı binicisi idaresinde ufak bütçeli kuponlara risk edilebilir. Gücü oranında ters koşabilen Cihanın Oğlu ise adeta gölgesi olacaktır.

SIRALAMAM: 4-2

8. Koşu: Üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Venus Daughter başta olmak üzere; Güçlü Kız, Kızıl Güneş, Bosphorus Beauty, Aza Lea ile Lady Carina sizlere önerebileceğim en şanslı kısraklardır.

SIRALAMAM: 3-6-5-1-4-7