YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

16 Eylül 2018 Pazar

Bilal Eren

16 Eylül Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Hazırlıklarının büyük bir bölümünü İstanbul’da tamamlayan ve oldukça düzgün bir eşkale sahip Fehmibey ve Elazığ pistindeki dereceli galoplarıyla dikkat uyandıran Lyudmila ilk etapta düşünülmeli. Ankara’da uzun süreden beridir idmanda olduğu söylenen Özgür Reis, kuponların olmazsa olmazlarından. Fly By Me gibi şampiyon bir safkanın anne kardeşi olan İzembatur, yeterli kondisyonuyla göz ardı edilmemeli. Seber ise sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 1-9-3-6-10

4. Koşu: Startla birlikte ön tarafta iyi bir tempo kurduğu Ankara’daki son 1200 metrelik çim yarışını 1.19.85’lik derecesiyle kolay ve gösterişli kazanan Ser Cariye, daha önce geride bıraktığı rakipler yanında yine çok şanslı. Muhafaza ettiği güzel durumuyla kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 1

5. Koşu: Güzel bir form yakalayan Mint Copy, bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Smothraki, Adana çimini seven Küçük Ömer ile toparlanma yolundaki Skorer ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 7-3-5-8

6. Koşu: Formunu önemli ölçüde geliştiren Sour Times ile Ankara’daki son sınavında çok ciddi bir ara kapatarak beğenimi toplayan Dear Molly arasındaki mücadeleye, pist ayırt etmeyen Rio Blonde’de iştirak edebilir.

SIRALAMAM: 6-7-2

7. Koşu: Muhafaza ettiği iyi durumu ve bomboş kilosuyla Şerife Abla, grubun uygunluğuyla bir adım öne çıkmakta. Ufak tefek sorunları halledilen Fülane, ekürisinin de yardımı ile üst sıraları zorlar. Problemlerinden dolayı aralıklarla koşan Kördüğüm, yeterli çalışmalarıyla göz ardı edilmemeli. Bünyan ile Şelale sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 6-9-1-3-10

8. Koşu: Üzerindeki durgunluğu atmaya başlayan İskeçe, elverişli rakipler arasında koşan Noble Boy ile hazırlıkları iyi Bold Move birincilikte eşit şanstalar. Eagle Of Amed ile Empire Dancer hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 4-2-3-1-6