YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

17 Eylül 2018 Pazartesi

Bilal Eren

17 Eylül Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Formunu sürekli geliştiren Bold Khan ile kısa bir süre istirahat eden Gönlümün Efendisi ilk etapta düşünülmeli. Buradaki ilk yarışı tatminkar Alperbey, çok daha iyi tanıyacağı piste göz ardı edilmemeli. Pist ayırt etmeyen Aral Bey ile sorunları giderilen Monti hatalardan yararlanacaklar.

SIRALAMAM: 3-4-1-2-11

4. Koşu: İstanbul ve Ankara’da çok daha formda rakipler arasında koşarak adından bahsettirmeyi başaran Teksayfa, muhafaza ettiği güzel durumu ve hiçte yabancısı olmadığı piste birinciliğin en güçlü adayıdır. Uyumlu binicisiyle safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4

5. Koşu: Toparlanmaya başlayan Özayberk ile önemli bir kilo avantajına sahip Singapore Prensi arasındaki mücadeleye, koşunun tempolu gidecek olması lehine Dallıcalı’da iştirak edecektir. Buzul, Aşk Ve Gül ile Zehir Hafiye sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 2-4-7-6-5-3

6. Koşu :Ankara’da katıldığı son koşuları birbirinden ışıltılı Solid Brothers, aynı titizlikle hazırlandığı bu sınavında da söz sahibi olacaktır. Gördüğü koşuları ardından hızla istenilen seviyeye ulaşmaya başlayan Tancan Bey, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde favoriye zorlu anlar yaşatabilir. Gününde olduğu zaman beklentilerin üzerinde koşabilen Akon, fazlaca ihmal edilmemesi gereken bir isim.

SIRALAMAM: 3-4-5

7. Koşu: Koştukça üzerine koymaya başlayan Beautifull Lucy başta olmak üzere; Gürbey, Rio Lion, El Rapido ile Şanslı Çocuk sizlere önerebileceğim en şanslı taylardır.

SIRALAMAM: 7-2-3-1-4

8. Koşu: Yine bu rakipler arasındaki son koşusunda tatminkar bir 3.lükle ayrılan Itabellus, uygunlaşan sıkletiyle kuponlara öncelikli yazılmalı. Kazanarak moral bulan Antonella, daha önce geride bıraktığı grupta yine çok şanslı. Güzel bir form sıçraması yakalayan Kraliçe Havva, kuponların olmazsa olmazlarından biridir.

SIRALAMAM: 7-2-4