YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

16 Eylül 2018 Pazar

Bilal Eren

17 Eylül Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Formunu sürekli geliştiren Mutineer ile kendisine uygun rakipleri bulan Zozan arasındaki mücadeleye, gücü nispetinde başarılı koşan Princess Rio'da iştirak edebilir.

SIRALAMAM: 1-5-4

2. Koşu: İştirak ettiği son koşularında gayet tatminkar sonuçlarla ayrılan Yerebakan, ekürilerinin de yardımı ile şeytanın bacağını kırmaya çalışacaktır. Yeni yeni kendini bulmaya başlayan Balımcan, kuponların olmazsa olmazlarından biri. Etkisiz ilk kum koşusu ardından mücadele verdiği son çim yarışından parlak bir 2.lik çıkaran Harem, kuponlardaki yerini almalı. İstim üzerine getirilen Fındık Kızı ile aşama kaydeden Deli Sevdam sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 14-1-7-6-4

3. Koşu: Büyük bir hayal kırıklığı yarattığı başarısız son koşusunu kesinlikle ölçü almadığım ve sonrasında tamamladığı çalışmalarında sergilediği derecelerle beğeni toplayan Boylam, grubun uygunluğu ve kantarmasını tanıyan binicisiyle koşuya ağırlığını koyacaktır.

SIRALAMAM: 4

4. Koşu: İştirak ettiği son 1500 metrelik çim koşusunda, fotoya yakın orta kulvardan yaptığı düzgün ataklarıyla dikkat çekici bir 3.lükle ayrılan Pekin Gold, uygunlaşan sıkletiyle aynı sınavını tekrarlaması halinde rakip tanımayacaktır. Tekrardan sevdiği piste dönen Here In Blue ile sürekli adından bahsettiren Ray Of Sunshine en küçük bir hatayı affetmeyecekler. Başarılı bir sezon geçiren Gölcüklü ve İstanbul'dan eli boş dönen Bay Jak kollanılması gereken diğer isimler.

SIRALAMAM: 10-6-8-4-2

5. Koşu: Bir türlü istenilen yarışları ortaya koyamayan Hoppa, gücü nispetinde tabela içerisinde dolaşan Gizli Gizli, sert gruptaki son kum yarışı oldukça parlak Hızlı Asiye ile formunu geliştirme çabası içerisindeki Bedriye ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalıdır.

SIRALAMAM: 10-7-9-4

6. Koşu: Start aldığı son 1300 metrelik çim koşusunda, düzlükten sonra dış kulvardan yaptığı etkili ataklarıyla Ova Kartalı ile arasındaki farkı her metrede eritmesine rağmen rakibine yetiştiremeyen Singapur, gayet başarılı bir 2.lik ortaya koydu. Devam ettirdiği formu ve daha önce geride bıraktığı rakipler yanında favori olmayı hak ediyor. Koştukça üzerine koymaya başlayan ve ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo farkı bulunan Canberkefe ile hazırlıkları oldukça iyi Cahit Ağa favorinin ilk etaptaki takipçileridir. Dengi grupta Madalyon, eküri destekli Bennurcan ve zaman zaman ters koşabilen Mamoste kollanılması gereken diğer taylar.

SIRALAMAM: 2-11-4-1-7-9

7. Koşu: Aradan sonra Kocaeli'de çok daha formda rakipler arasında koşarak üstün bir performans sergileyen Ocius, tekrar döndüğü Bursa'da tamamladığı hazırlıkları oldukça iyi. Koşuyu önlerde yüksek tempoda götürecek rakiplerinin olması şansını bir kat daha artıran safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3

8. Koşu: Tabela sonlarında tamamladığı son koşularıyla tırnağının ucuna getirildiğinin izlenimlerini veren Böketay, başarılı son yarışı ardından hazırlıkları da oldukça iyi Memnunem ile etkili binicisi idaresinde Kıpırkıpır ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalıdır. Roza Ateşi ve Dellare sürprizlerim.

SIRALAMAM: 3-11-9 // 13-5

9. Koşu: Son koşularına oranla önemli bir kilo verdiği gözlerden kaçmayan Küçük Eray, lehine pist ve mesafede başta şans verdiğim safkandır. Hafif kilolarla oldukça başarılı koşabilen Kızgınöfke, iyi durumunu muntazam idmanlarıyla koruyan Erduran ile İzmir'deki son koşuları oldukça ışıltılı Kararlı her an devreye girebilecek diğer şanslı isimlerdir.

SIRALAMAM: 13-14-9-5