YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

13 Eylül 2018 Perşembe

GanyanTime.com

Akbatur Koşusu’nu Özcan Yıldırım ile MEMDUHAĞA Kazandı

 

Heyecan dolu bir mücadeleye sahne olan (Açık-G2/DHT) koşuyu Hikmet Akbulut’un sahibi olduğu, Karacabey Tarım İşletmeleri yetiştirmesi MEMDUHAĞA (Özhaber - Cerenim / Batyskaf) jokeyi Özcan Yıldırım idaresinde kazandı. Yasin Demirkıran tarafından antrene edilen al erkek tay, son 200’de sergilediği etkili ataklarla rakiplerini mağlup etmeyi başardı. Safkan daha önce, Kemal Ararat (KV-6) ve Dikmen (KV-8) koşularında birincilik, TİGEM Koşusu’nda (G2) ikincilik, Mehmet Ali Kiper Koşusu’nda (G3) ise üçüncülük elde etmişti.

Sentetik pistte 1500 metre mesafede koşulan koşunun ikincisi Ahmet Çelik ile DEDE SEYDO (Sancakbeyi - Deniz Güzeli / Haberbatur) olurken, OĞUZBOYLU (Anka - Betül / Antepli) jokeyi Selim Kaya’yla üçüncü, Gökhan Kocakaya idaresinde start alan ÇALTEPE (Ayabakan - Ferayi / Şövalye) de dördüncü oldu.

250.000 TL birincilik ikramiyeli koşuda kazanan safkan için bitiriş derecesi 1.42.63 olurken, farklar 1 Boy - 2,5 Boy - Burun şeklinde sonuçlandı.