YENİ

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SİTEMİZ İSTENMEYEN HATALAR SONUCU YENİDEN BAKIMA ALINMIŞTIR.

11 Ekim 2018 Perşembe

GanyanTime.com

11 Ekim Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin kumda iştirak ettiği son koşularında sürekli adından bahsettirmeyi başaran Kürşatbaba, kendisi kadar iyi durumdaki ekürisi Asi Kalp ile birlikte mücadele veriyor. Güzel hazırlıkları ve uygun kilosuyla kuponlara öncelikli yazılmalı. 5 gün önce ciddi rakipler arasında katıldığı yarışı kendisine bir nevi galop niyetine gelecek olan Küçük Eray, muhafaza ettiği güzel durumu ve formda aprantisiyle ekürilere sert rakip olacaktır. Arbedaş ile Kararlı hata kollarlar. 

SIRALAMAM: 7-4 // 3-1

4. Koşu: Formunda gözle görülür gelişmeler olan Al Kanat, başarısız son kum yarışını göz önünde bulundurmadığım Gülşah, etkili binicisiyle Çapkın Kaya ile oldukça vasat rakipleri bulan Deman Oğlu ilk etapta düşünülmeli. Arbedaşağa, Yaseminsultan ve Çelik Adam sonraki ihtimaller. 

SIRALAMAM: 7-9-8-3-1-12-2

5. Koşu: Güç ve performans olarak birbirlerine çok yakın gördüğüm; Baydöker, Baba Merdan, Yougn Bond, Urla Zamanı, Grayempire ile Dymaxion ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 6-8-11-4-1-2

6. Koşu: İştirak ettiği son 1300 metrelik Kv-7 çim yarışında son metrelere kadar kıran kırana bir mücadeleye girişerek kendisine yakın aralarla 4.lükte şans bulan Lady Adile, pist ve mesafede en iyi dereceyi elinde bulunduruyor. Dereceli galoplarla eksiksiz hazırlanan kısrağın kazanacağına inandığımdan dolayı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 1

7. Koşu: Aradan sonra katıldığı ilk 1600 metrelik kum koşusunda gereksiz yere çok erken yürümesinden dolayı sonlarda diri gelen Lady Carina’ya karşılık veremeyen Asya Fırtınası, bu gün için aynı hataya düşmediği takdirde zaferle ayrılabilir. Kuma çıktıktan sonra kendini bulan Aksakallı ile istim üzerindeki Akgün Reis sert rakipleri. Uzun süreden beridir hazırlanan ve bu grupla baş edebilecek güçte olduğuna inandığım Lordsdaughter’den dinçlikle çok farklı bir yarış gelebilir. 

SIRALAMAM: 10-1-2-11

8. Koşu: Son haftalarda başarılı yarışlar çıkarmaya başlayan Aşanbey ile sürekli iyiye giden Kamertay birincilikte eşit şanstalar. Mormukaddes, Esendağ, Infinity ve Edatorunu hatalardan yararlanacaklar. 

SIRALAMAM: 1-6-11-4-9-8