YENİ

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SİTEMİZ İSTENMEYEN HATALAR SONUCU YENİDEN BAKIMA ALINMIŞTIR.

11 Ekim 2018 Perşembe

GanyanTime.com

11 Ekim Sporx.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Bugün Ankara programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün ilk ayağında start alacak olan VİCDANSIZ, son tabelasından sonra form durumunu artırdı. Kendine uygun rakipler yanında ideal mesafesinde bugün çok koşacak. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Ankara programında bugün çift bankolu şablon içinde sığınacağımız ikinci at ise altılı ganyanı biraz daha cazip hale getirmek için ESAS ALTIN olacak. Son yarışı ölçü olmayan ve problemleri giderilen at, son 400'lük işinde beğenildi. Bugün ters bir yarış çıkartarak günün önemli sürprizlerinden birine imza atabilir. 

Ankara programında çift bankolu şablon yerine daha farklı bir kupon üzerine çalışan yarışseverler günün son ayağına yönelebilir. Turbo yavrusu GÜZELÇOCUK, üst üste ikinciliklerinden sonra yarış kazanacak duruma gelen ve padoku da beğenilen kalite at, bugün burada kapanışı yapabilir. Bu atı bir süre daha takip listesi içinde tutmakta da yarar var. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 2 / 10 / HEPSİ / HEPSİ / 3-6-2 / 9 

Normal Kupon: 2 / 10 / HEPSİ / HEPSİ / 3-6-2 / 9-2-1