YENİ

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SİTEMİZ İSTENMEYEN HATALAR SONUCU YENİDEN BAKIMA ALINMIŞTIR.

11 Ekim 2018 Perşembe

GanyanTime.com

12 Ekim Nurettin Güven (Nesine) BURSA Tjk At Yarışı tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Kolay kazandığı yarışı ardından tamamladığı hazırlıklarında da kusursuz bir görünüm içerisinde olan Emekyemez ile gördüğü koşuları ardından hızla yükselişe geçen Buzzer Beater ilk etapta düşünülmeli. Toparlanmaya başlayan World Fast ise bu ikiliden sonra düşünülmeli. 

SIRALAMAM: 4-1-2

2. Koşu: İstanbul'dan çok iyi giden ve orijin olarak kaba kuma çok daha yatkın Şepşeker, ilk kez takacağı DİLBAĞI ile beklentilerin üzerinde bir sonuçla ayrılabilir. Her yarışını bir öncekinden başarılı koşmaya başlayan Kıpırkıpır, iyi durumuyla favorinin ilk etaptaki takipçisidir. Sık koşmasına rağmen eli kulağına getirilen Benibilirsin ile iyi hazırlanan Perçin kollanılması gereken diğer kısraklar. 

SIRALAMAM: 11-5-4-8

3. Koşu: Eski formundan her ne kadar uzak görünse de Ankara'daki hazırlıkları oldukça iyi Bay Emir ile bu tip mesafelerin etkili isimlerinden Bildenhan arasındaki mücadeleye, koşunun tempolu gidecek olması lehine Gümbürgümbür'de katılacaktır. Geniş kuponlarda ise bu ayak kapatılmalıdır. 

SIRALAMAM: 5-2-1-3-4

4. Koşu: Ciddi rakipler arasındaki son 1400 metrelik Kv-8 çim yarışında fotoya kadar kıran kırana bir mücadeleye girişerek 1.31.89'luk derecesiyle oldukça parlak bir 3.lükle ayrılan Yurttay, uzayan mesafelerde çok daha iddialı koşabiliyor. Devam ettirdiği mükemmel durumu ve kantarmasını iyi okuyan binicisiyle kazanacağına inandığım safkanı sizlere günün ilk teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 2

5. Koşu: Yeni yeni kendini bulmaya başlayan Hoppa başta olmak üzere; Bağlam, Hanaylı, Nihanhanım, Gizli Gizli, Yörük Kanı ve Şekercan sürprize açık koşuda sizlere önerebileceğim en şanslı taylardır. 

SIRALAMAM: 4-1-3-7-2-11-9

6. Koşu: Bir üst gruptaki son 1400 metrelik çim koşusunda, düzlükten sonra bariyer dibinden yaptığı düzgün ataklarıyla dikkat çekici bir 3.lük çıkaran Gölcüklü, uygunlaşan rakipler yanında favori olmayı hak ediyor. Başarılı bir sezon geçiren Ray Of Sunshine ile hızla iyiye giden Kupalım göz ardı edilmemeli. Ufak tefek sorunları giderilen Immortal Life, yeterli çalışmalarıyla her an devreye girebilir. 

SIRALAMAM: 1-5-4-3

7. Koşu: Bursa'daki ilk iki çim yarışını kolay ve gösterişli kazanan Queen Of Proti, sonrasında götürüldüğü İstanbul'da bir varlık gösteremeyerek gerilerde tamamladı. Tekrardan döndüğü piste güzel bir hazırlıktan geçen kısrağın oldukça vasat rakipler yanında kazanması normal sonuç olacaktır. Günün ikinci teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 2

8. Koşu: Gününde olduğu zaman beklentilerin üzerinde koşabilen Ghost Warrior, yarış galobunda yeşil ışık yakan Yılmazhan, üstün süratiyle bilinen Tanzer, kondisyon açığını kapatmaya başlayan Balyeci Salih ile gücü oranında başarılı olan Here In Blue sizlere önerebileceğim en şanslı isimlerdir. 

SIRALAMAM: 4-2-5-1-3

9. Koşu: Çarşamba sabahı İstanbul iç piste yaptığı 800/54.8 - 400/26.2 R dereceli galobunda tırnağının ucuna getirildiğini gözlemlediğim Roza Ateşi, hiçte yabancısı olmadığı piste birinciliğe uzanabilir. Ufak tefek sorunları halledilen Emsalsiz Kız, dinçlikle favoriye sert rakip olacaktır. Pist ve mesafedeki son yarışı olumlu Asmin Gelin ve üzerindeki durgunluğu atmaya başlayan Akşeker hatalardan istifade edecekler. İdmanlarından farklı koşabilen Sensu, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı. 

SIRALAMAM: 8-5-2-1-9