YENİ

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SİTEMİZ İSTENMEYEN HATALAR SONUCU YENİDEN BAKIMA ALINMIŞTIR.

13 Ekim 2018 Cumartesi

GanyanTime.com

13 Ekim Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Aradan sonra iki yarış gören ve o koşularına nazaran daha uygun bir sıklet ile mücadele veren Little Sun, gelişen kondisyonuyla bir adım öne çıkmakta. Pist ve mesafedeki son yarışı gayet parlak Süphan, muhafaza ettiği güzel durumuyla şeytanın bacağını kırmaya çalışacaktır. Mesafenin başarılı isimlerinden Akarca Han ve ağır kilosuna rağmen istim üzerindeki Güzelat en küçük hatayı affetmezler. Koştukça iyiye giden Birdello ile formu etkileyici Wounded gözden uzak tutulmamalı. 

SIRALAMAM: 8-10-4-2-6-3

4. Koşu: Uzun aradan sonra katıldığı ilk yarışından başarılı bir 2.lik çıkaran Galiçya, sonrasında iştirak ettiği sınavında bir varlık gösterememişti. Güzel bir hazırlık döneminden geçen safkanın gelişen nefesiyle çok daha iddialı olmasını bekliyorum. Takı değişikliğine giden Oğlummelih, etkisiz son yarışını bizlere unutturabilir. Tabela diplerindeki koşuları olumlu Günışığı, yakın takibe alınmalı. Grubun formda isimlerinden Ceylinsu, kuponlardaki yerini muhakkak almalı. Aşama içerisindeki Güzel Çocuk, öndeki çekişmelerden yararlanacaktır. 

SIRALAMAM: 7-8-12-1-6

5. Koşu: Birbirinden tatminkar son koşuları ardından oldukça vasat rakipler yanında start alacak olan Daimon’un muhafaza ettiği formuyla kazanması normal sonuç olacaktır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 4

6. Koşu: Dereceli galoplarla eksiksiz hazırlanan Demirturbo, ağır kilosuna karşın grubun uygunluğuyla öncelikli düşünülmeli. Form durumu üst düzey Sıkıntı Yok ile tekrardan sevdiği piste dönen Al Andakar en küçük hatayı affetmezler. 

SIRALAMAM: 1-3-2

7. Koşu: Elverişli rakipler arasında mücadele veren Run For Ruya, geçtiğimiz haftaki koşusu dikkat çekici Love Me Tender, yeni yeni kendini bulan Voldemort ile gününde olduğu zaman farklı koşabilen Babadoğan ayrımsız kuponlara yazılmalı. 

SIRALAMAM: 10-4-8-1

8. Koşu: Formunu sürekli geliştiren ve ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo avantajı bulunan Pettit Blue bunu en iyi şekilde lehine çevirecektir. Kısadaki son yarışını ölçü almadığım Freedom Flight, mesafesinde birinciliği zorlar. Uzunları iyi koşan Ferhathan, her an devreye girebilecek yetenekte. Aza Lea ile Gur Khan sürprizlerim. 

SIRALAMAM: 13-9-5-4-8