YENİ

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SİTEMİZ İSTENMEYEN HATALAR SONUCU YENİDEN BAKIMA ALINMIŞTIR.

14 Ekim 2018 Pazar

GanyanTime.com

14 Ekim Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: SIRALAMAM: 7-5-3-2-1

2. Koşu: SIRALAMAM: 5-6-10-1-3

3. Koşu: SIRALAMAM: 2-4

4. Koşu: SIRALAMAM: 2-11-7-3-9-5

5. Koşu: Koşunun önde tempolu gidecek olması oldukça şansını artıran Temizkaan başta olmak üzere; Mahrem, Domates Güzeli, Birkasım, Özlenen Gül ile Alburak Kızı sizlere önerebileceğim en şanslı kısraklardır. 

SIRALAMAM: 7-5-2-1-3-8

6. Koşu: Koştukça çok daha iyi yerlere geleceğine inandığım ve bir üst gruptaki son 1300 metrelik kum koşusundan başarılı bir 3.lük çıkaran Doru Yiğit, iyi durumunu muntazam idmanlarıyla muhafaza ediyor. Dişine göre rakipler yanında ve başarılı binicisiyle tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 8

7. Koşu: Ufak tefek sorunları halledilen Unchained Melody, 3’te 2 yaptığı piste nefes yönünden etkilenmediği takdirde bir kez daha birinciliğe uzanacaktır. Uygun kilolarıyla dikkat uyandıran Ümitli ile Renk Farkı sert rakipler. Her geçen gün üzerine koyan Let Her Go ise hatalardan yararlanacaktır. 

SIRALAMAM: 2-4-7-1

8. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Nestor, ciddi rakipleriyle arasındaki kilo farkını lehine çevirebilir. Form durumu üst düzey Demirbüken, sprint mesafesini iyi ayarladığı takdirde koşuya ağırlığını koyacaktır. Adana çimini seven Kızıl Şahin, sonlardaki ataklarıyla sonuca ulaşabilir. Serseri ile Borantay sonraki ihtimaller. 

SIRALAMAM: 6-3-4-1-2

9. Koşu: Formunu sürekli geliştiren Yavuzunkızı, istim üzerine getirilen Kırım Güzeli, orijin olarak yatkın olduğu piste Jet Baba, aşama içerisindeki Kalfalarbeyi ile gücü oranında başarılı koşan Durmazahmet ayrımsız kuponlara yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 10-7-3-4-2

10. Koşu: Ankara’ya gittikten sonra iştirak ettiği koşuları bu grup için gayet etkileyici Adele, oldukça vasat rakipler arasında favori olmayı hak ediyor. Pist ayırt etmeyen İskeçe, tecrübesini konuşturarak favoriye zorlu anlar yaşatabilir. Eküri destekli Track Bender ise sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı. 

SIRALAMAM: 12-3-4 // 1-2-11