YENİ

ÖNEMLİ DUYURU! SİTEMİZ İSTENMEYEN HATALAR SONUCU YENİDEN BAKIMA ALINMIŞTIR.
ÇOK YAKINDA TÜM SAYFALARA ERİŞEBİLECEĞİNİZ VE YENİ ÖZELLİKLERLE DOLU SİTEMİZ YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALMAYA VE BİZİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN...


16.11 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.11 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.11 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

14 Ekim 2018 Pazar

GanyanTime.com

15 Ekim Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Her geçen gün artan bir kondisyona sahip bulunan Taşkır ile en az kendisi kadar iyi bir hazırlıktan geçen ekürisi Ulakçı ile birlikte koşan Gökbakır arasındaki mücadeleye tekrardan istenilen seviyeye ulaşan Cefakeş’de iştirak edecektir. Uyumlu binicisini bulan Dilbergülü ise sürpriz uğraşı verecektir. 

SIRALAMAM: 2-1-7-9

4. Koşu: Sık koşmaktan olumsuz yönde etkilenmediği takdirde kendisine oldukça uygun rakipleri bulan Çelebi Cihan’ın mesafesinde kazanması normal sonuç olacaktır. Aksi takdirde sürekli iyiye giden Ocean Drive favorinin hemen ensesinde bitecektir. 

SIRALAMAM: 7-9

5. Koşu: Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu son 1900 metrelik çim yarışını 2.08.83 gibi gayet güzel bir dereceyle kolay kazanan Yırtlaz, muhafaza ettiği güzel durumu ile bir kez daha zaferle ayrılmasını bekliyorum. 

SIRALAMAM: 7

6. Koşu: Kısa bir süre dinlendirilen Gipsy Danger, ağır kilosuna rağmen bilinen kalitesiyle Flashing Girl, istikrarlı performansa sahip Nigella ve gününde olduğu Blue Moonlight eşit şanstalar. Torun Callas ile Mint Copy daha sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 5-1-7-8-4-3-2

7. Koşu: Kaba kumda farklı koşacağına inandığım Rex, iyi durumuyla Güzide Zeynebim, ilk startını kesinlikle ölçü almadığım Rio Lion ile bu kez DİLBAĞI takan Pancmahal ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı. 

SIRALAMAM: 4-8-5-3

8. Koşu: Son çim yarışını gösterişli kazanan Narşerbeti, formunda gözle görülür gelişmeler olan Topraksu, aşama kaydeden Efil Efil, bu grupla baş edebilecek yetenekteki Rasgaldi, zaman zaman iddialı koşabilen Ceğitli ile kazanarak moral bulan Zilanım eşit şanstalar. Gelinartun ile Bade Hanım sürpriz uğraşı verecekler. 

SIRALAMAM: 9-12-4-16-1-2-8-3