YENİ

ÖNEMLİ DUYURU! SİTEMİZ İSTENMEYEN HATALAR SONUCU YENİDEN BAKIMA ALINMIŞTIR.
ÇOK YAKINDA TÜM SAYFALARA ERİŞEBİLECEĞİNİZ VE YENİ ÖZELLİKLERLE DOLU SİTEMİZ YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALMAYA VE BİZİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN...


18.11 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.11 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.11 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

15 Ekim 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

15 Ekim Sporx.com BURSA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Bugün Bursa programını tercih edeceğiz. Kalabalık bir program var. Çatıyı ilk altılı ganyana göre oluşturmaya çalışacağız. Günün ilk ayağında start alacak olan MELİKHAN, form durumuyla rakiplerinden ayrılıyor. Kendine uygun mesafede binicisi önemli bir hata yapmazsa kazanacaktır. Güvenerek günün ilk teki olarak değerlendirebiliriz. 

Bursa programında bugün çift bankolu şablon içinde sığınacağımız ikinci liman ise AKINSOY olacak. Bir süredir takip listemiz içinde yer alan atın son tabela dışı kaldığı yarış ölçü değil. İdman pistindeki son işini yarışa yansıtması durumunda bu rakipler önünde çok koşacak. Çift bankolu şablon içinde günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. 

Bursa programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir kupon üzerine yoğunlaşan yarışseverler ise ilk altılı ganyanın son ayağına yönelebilir. Buraya itina ile hazırlanan VELİAHT BETÜL, geliyorum sinyalleri veriyor. Farklı kuponlarda tek olarak düşünülebilir. Bu atı bir süre de takip listesi içine almakta yarar var. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 5 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-10 / 5 

Normal Kupon: 5 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-10 / 5-1-3