YENİ

ÖNEMLİ DUYURU! SİTEMİZ İSTENMEYEN HATALAR SONUCU YENİDEN BAKIMA ALINMIŞTIR.
ÇOK YAKINDA TÜM SAYFALARA ERİŞEBİLECEĞİNİZ VE YENİ ÖZELLİKLERLE DOLU SİTEMİZ YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALMAYA VE BİZİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN...


18.11 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.11 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.11 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Ekim 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

22 Ekim Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Formunu önemli ölçüde geliştiren Dalton, başarılı binicisi idaresinde üst sıralardaki yerini alacaktır. Etkisiz son yarışını ölçü almadığım Seherinsesi ve kazanarak moral bulan inatçı karaktere sahip Bilginkadir ihmale gelmezler. İyi durumunu koruyan Şerife Abla, kuponlardaki yerini muhakkak almalıdır. Gücü nispetinde ters koşabilen Bernake ise sürpriz uğraşı verecektir. 

SIRALAMAM: 8-7-3-1-2

4. Koşu: Ankara’daki ilk startından başarılı bir 3.lük çıkaran Ring Of Fire başta olmak üzere; Karaderviş, Love Flower, Beybora, Hazine Malı, After Moon Light ile Hesperos sizlere önerebileceğim en şanslı isimlerdir. 

SIRALAMAM: 7-3-13-1-12-9-2

5. Koşu: Sabırlı bir bekleme yaptığı son 1500 metrelik kum koşusunda, düzlükten sonra en dış kulvardan sıklaştırdığı ataklarıyla 200’den sonra transit bir şekilde gelerek liderliği alan Sitamun, farkı açarak 1.35.43’lük derecesiyle kolay bir zaferle ayrıldı. Aynı titizlikle hazırlandığı bu sınavında da kazanacağına inandığım kısrağı günün ilk teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 9

6. Koşu: Son Kv-6 1200 metrelik kum koşusunda, gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek Zanapalı ve Altın Kop ikilisinin hemen gerisinde başarılı bir 3.lük çıkaran Angels Boy’un biraz daha uzayan mesafede çok daha iddialı olmasını bekliyorum. Vasat rakipler arasında tayı sizlere günün ikinci teki olarak önereceğim. 

SIRALAMAM: 1

7. Koşu: Çok ciddi faullere maruz kaldığı son koşusundan protesto sonucunda 2.liğe alınan Fehimbey, gelişen kondisyonuyla favori olmayı hak ediyor. Bu kez DİLBAĞI takan Ronesans’tan beklentilerin üzerinde bir yarış gelebilir. Aşama içerisindeki Major Dundee, bu kez çok daha hazır Touch Me ile rakiplerine nazaran çok daha tecrübeli Aralbey gözden uzak tutulmamalı. Black Legacy ve Pelinsu sürpriz uğraşı verecekler. 

SIRALAMAM: 4-7-5-8-1-2-11

8. Koşu: Çim yarışları gayet olumlu Palasalih, kazanarak moral bulan Özbilden, büyük bir sürprize imza attığı son sınavıyla dikkat uyandıran Gümgüm ile dengi rakipler yanında Çakmakşah ilk etapta düşünülmeli. Kapıdağ ve Tangöze sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 9-8-6-3-7-10