YENİ

ÖNEMLİ DUYURU! SİTEMİZ İSTENMEYEN HATALAR SONUCU YENİDEN BAKIMA ALINMIŞTIR.
ÇOK YAKINDA TÜM SAYFALARA ERİŞEBİLECEĞİNİZ VE YENİ ÖZELLİKLERLE DOLU SİTEMİZ YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALMAYA VE BİZİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN...


18.11 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.11 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.11 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Ekim 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

22 Ekim Nurettin Güven (Nesine) BURSA Tjk At Yarışı tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Sürekli kendisine tabela içerisinde şans bularak adından bahsettiren Dodo, tecrübesini konuşturarak ekibinin yüzünü güldürmeye çalışacaktır. Her yarışını bir öncekinden başarılı koşan Share Together ile gücü nispetinde başarılı koşan Viserion ihmale gelmezler. Güçlü bir kan hatına sahip Türütoğlu, yeterli görünen kondisyonuyla sürpriz uğraşı verebilir. 

SIRALAMAM: 3-4-7-6

2. Koşu: Sabırlı bir bekleme yaptığı son 1400 metrelik kum koşusunda, düzlükten sonra sıklaştırdığı ataklarıyla fotoya yakın Mekanik’ten liderliği aldığı gibi farkı açarak 1.27.18’lik derecesiyle kolay bir zafere ayrılan Zühal’ın koştukça daha iyi yerlere gelmesini bekliyorum. İstanbul’dan bir kez daha iddialı götürülen kısrağın bir kez daha zaferle ayrılması normal sonuç olacaktır. 

SIRALAMAM: 5

3. Koşu: Beklentilerin çok altındaki başarısız son yarışını ölçü almadığım Ildır Beyi, kantarmasını iyi okuyan binicisiyle kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Bursa çimini seven Win Star Win ile sürekli iyiye giden Yılmazhan sert rakipler. Kupalım ve Sadık Ağa ikilisi kuponlara eklenerek bu ayak kapatılabilir de. 

SIRALAMAM: 4-5-3-1-2

4. Koşu: Pist ve mesafedeki en iyi dereceyi elinde bulunduran Karasultan, değişen binicisiyle üst sıralardaki yerini alacaktır. Son koşusunu Biana ile birinciliği paylaşırken buradaki çoğu rakibini geride bırakan Günbike, muhafaza ettiği güzel durumuyla yine çok şanslı. Koşunun tüm yükünü çektiği 4 gün önceki İstanbul yarışı parlak Singapur, yarışının üst üste gelmesinden olumsuz yönde etkilenmediği takdirde söz sahibi olur. Kumdaki son yarışını gösterişli kazanan Mazlumzülfikar ile uygun kilolu Sonhumarrem sürpriz uğraşı verecekler. 

SIRALAMAM: 4-1-3-6-11

5. Koşu: Çok erken yürüdüğü son koşusunda sonlarda güçlü gelen Zühal’a karşılık veremeyen Mekanik, bu gün için aynı hataya düşmeyip biraz daha sabırlı olması halinde özlediği birinciliğe kavuşabilir. Dişine göre rakipler yanında koşan Woods Runner ile formunu sürekli geliştiren Parsalı Atakan gözden uzak tutulmamalı. Grand Hope ve Goldmark hatalardan yararlanacaklardır. 

SIRALAMAM: 4-6-5-3-1

6. Koşu: Kum performansı çime nazaran çok daha parlak Göldem, güzel hazırlıkları ve uyumlu binicisiyle bir adım öne çıkmakta. Geçtiğimiz hafta Kocaeli pistinde katıldığı 1200 metrelik kum koşusundan zaferle ayrılmayı bilen Afrikaander, muhafaza ettiği iyi durumuyla en az favori kadar şanslıdır. Adana ve Ankara’da katıldığı tüm koşularından adından bahsettirmeyi başaran Işık Abi, başarılı binicisiyle her an devreye girebilecek yetenekte. 

SIRALAMAM: 2-4-3

7. Koşu: İstanbul’dan çok iyi durumda giden Çıldır Gölü, koştukça üzerine koymaya başlayan Rocky Fork Mnm, kumda şimdiye kadar katıldığı 2 startından da zaferle ayrıldığı gözlerden kaçmayan Tınas Rüzgarı ile Kv-6 son çim yarışındaki 2.liğiyle dikkatleri üzerine çeken Anatolian Pearl ayrımsız kuponlarda bulundurulmalı. 

SIRALAMAM: 3-6-1-2

8. Koşu: Beklentilerin çok altındaki Kocaeli kumunda katıldığı son yarışını kesinlikle ölçü almadığım ve bir önceki 1200 metrelik Şartlı-5 koşusunda 1.10.82 gibi bu grup için oldukça iyi sayılabilecek bir dereceyle 3.lüğü mevcut Mister Point’in oldukça vasat rakipler yanında kendisini affettirmesini bekliyorum. Takı değişikliğine giden tayı sizlere günün teki olarak önereceğim. 

SIRALAMAM: 4

9. Koşu: Kum – çim ayırt etmeksizin iştirak ettiği son koşularında tatminkar sonuçlarla ayrılan Haberatlı, inatçı karakteriyle son yarışını lehine çevirmeyi bilen Güneş Işığı, kısadaki yarışı kendisine galop niyetine gelecek olan Karazeytin ile eli kulağına getirilen Kavzan ilk etapta düşünülmeli. Kadirkaan ve Heveskar geniş kuponlar için düşünülmeli. 

SIRALAMAM: 7-11-3-2-4-5