YENİ

ÖNEMLİ DUYURU! SİTEMİZ İSTENMEYEN HATALAR SONUCU YENİDEN BAKIMA ALINMIŞTIR.
ÇOK YAKINDA TÜM SAYFALARA ERİŞEBİLECEĞİNİZ VE YENİ ÖZELLİKLERLE DOLU SİTEMİZ YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALMAYA VE BİZİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN...


16.11 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.11 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.11 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23 Ekim 2018 Salı

GanyanTime.com

23 Ekim Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Kısa ara sonrası Bursa’da katıldığı 1200 metrelik kum koşusunda sonlarda dış kulvardan gerçekleştirdiği düzgün ataklarıyla başarılı bir 2.lik çıkaran Kutluşahım, artan kondisyonu ve aşama kaydeden ekürisi Tekbaşına ile birlikte düşünülmeli. Her geçen gün artan bir kondisyona sahip bulunan Oğlum Hüso, tecrübesini konuşturarak gruba üstünlük sağlayabilir. Sorunları halledilen Salihim ile olumlu tedavisi ardından katıldığı ilk yarışı parlak Kobrareco hata kollayacaklar. 

SIRALAMAM: 6-8-9-5

4. Koşu: 59 kiloyla Bursa’da katıldığı Kv-7 1800 metrelik kum koşusunu 2.07.03 gibi gayet başarılı bir dereceyle kazanırken çok daha ciddi isimleri geride bırakan Maviyasemin, devam ettirdiği mükemmel formu ve uygunlaşan sıkletiyle bir kez daha kazanmaya çok yakın. Kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 5

5. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan formda Tlos, başarılı olduğu pist ve mesafede bir kez daha adını birinciliğe yazdırabilir. Sürekli üzerine koymaya başlayan Gaddara ile kilo kiloya koşan New Transatlantic öncelikli takipçileri. Makineden düzgün çıkması halinde Arkansas Soul, üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Undaunted ile İlkerbeyli ihmale gelmezler.  

SIRALAMAM: 11-3-8-1-4-5

6. Koşu: Geçtiğimiz haftaki sınavında çok erken yürüyen Safnur, ilk startını usta atlar gibi koşarak gösterişli kazanan Urla Ruzgarı, form durumu üst düzey Fast Navy ile İstanbul’dan çok iyi giden Power Sword ayrımsız kuponlara yazılmalı. 

SIRALAMAM: 2-6-1-8

7. Koşu: Bir üst gruptaki son koşusunu tekrarlaması halinde Elfidam, yabancısı olmadığı piste adını birinciliğe yazdıracaktır. Kazanarak moral bulan Didonato ile yükselişteki Lady Of Kaneko sert rakipler. 

SIRALAMAM: 2-1-7

8. Koşu: İstanbul’da bu haftaki hazırlıklarında beğenimi kazanan Shahbandar başta olmak üzere; Cornelian, Matchless, Fırnız, Lord Of Time ile Larry Bird sizlere önerebileceğim en şanslı isimlerdir. 

SIRALAMAM: 6-7-11-12-1-5