YENİ

ÖNEMLİ DUYURU! SİTEMİZ İSTENMEYEN HATALAR SONUCU YENİDEN BAKIMA ALINMIŞTIR.
ÇOK YAKINDA TÜM SAYFALARA ERİŞEBİLECEĞİNİZ VE YENİ ÖZELLİKLERLE DOLU SİTEMİZ YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALMAYA VE BİZİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN...


18.11 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.11 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.11 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23 Ekim 2018 Salı

GanyanTime.com

23 Ekim Sporx.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Bugün Kocaeli programını tercih edeeğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Zor bir program var. Sürprize açık atlara şans vermekte yarar var. Günün ikinci ayağında start alacak olan DEMİRDEN, kazandığı koşularla kalitesini ve rüştünü ispat etti. Bugün yatkın olduğu pist ve mesafede zorlu rakiplerine karşın bir kez daha kazanacaktır. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Günün ikinci teki olarak şablon içinde sığınacağımız at ise UNDAUNTED olacak. Güzel tabelalarından sonra yarış kazanacak duruma gelen ve buraya itina ile hazırlanan safkanın son 400'lük galobu da beğeni topladı. Bugün binicisi hata yapmazsa kazanabilir. Güvenerek günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. 

Kocaeli programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Bir süredir takip listemiz içinde yer alan NEW EPOCH, burada kapanışı yapabilir. Güvenerek küçük kuponlarda farklı bir tek olarak düşünülebilir. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: HEPSİ / 6 / 4 / HEPSİ / 1-2-3-6 / 9 

Normal Kupon: HEPSİ / 6 / 4 / HEPSİ / 1-2-3-6 / 9-11