YENİ

ÖNEMLİ DUYURU! SİTEMİZ İSTENMEYEN HATALAR SONUCU YENİDEN BAKIMA ALINMIŞTIR.
ÇOK YAKINDA TÜM SAYFALARA ERİŞEBİLECEĞİNİZ VE YENİ ÖZELLİKLERLE DOLU SİTEMİZ YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALMAYA VE BİZİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN...


18.11 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.11 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.11 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23 Ekim 2018 Salı

GanyanTime.com

24 Ekim Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Tjk At Yarışı tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz bazın. Uzun süreden beridir muntazam idmanda olan ve iç piste tamamladığı çalışmaları eksiksiz Niğde Beyi, ayağına çok çabuk bir tay. Ankara’dan iddialı getirilen ve ekibinin büyük beklentiler içerisinde olduğu Kephissos, güçlü orijiniyle en az favori kadar söz sahibi olacaktır. Geç saate yaptığı çalışmalarında oldukça iyi bir görünüm içerisinde olan Dios Quiere, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalıdır. 

SIRALAMAM: 6-5-1

4. Koşu: Kilo farklarının şansları eşitlediği oldukça zorlu bu ayakta; Farilyalı, Mortodela, Stallion Falcon, King Of Rock, Gina Montana, Lexington Fire ile Little King ayrımsız kuponlara yazılmalı. 

SIRALAMAM: 8-7-2-4-5-1-9

5. Koşu: Pist ve mesafe ayırt etmeksizin iştirak ettiği son koşularında üstün bir performans ortaya koyan Öncüpınar, gayet sağlıklı idman görünümüyle kuponlara öncelikli işaretlenmeli. İzmir’den formda gelen Saraybosna’nın sentetik pist performansı oldukça etkileyici. Dengi rakipler arasında koşan Şükrü, tamamladığı hazırlıkları mükemmel Düşlem ve sert gruptaki yarışı kendisine galop niyetine gelecek olan Gökkale gözden uzak tutulmamalı. 

SIRALAMAM: 5-3-4-1-2

6. Koşu: Koştukça gerçek gücünü performansına yansıtmaya başlayan Blanchard ile idmanlarından çok farklı koşabilen Simaykoç arasındaki mücadeleye, KAPALI GÖZLÜK takıldığı son sınavını gösterişli kazanan My Blitz’de iştirak edecektir. 

SIRALAMAM: 4-1-5

7. Koşu: Pazar günkü 800/48.5 – 400/23.7 R dereceli galobunda kusursuz bir görünüm içerisinde olan Caruso başta olmak üzere; Samothraki, Tijiware, Best Of Ela ile Laty Stoneheart sırası ile değerlendirmeye alınmalıdır. 

SIRALAMAM: 3-5-2-1-9

8. Koşu: Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği pist ve mesafedeki son koşusunda oldukça başarılı bir 3.lük çıkararak dikkat uyandıran Hidayet’in uygunlaşan grupta çok daha iddialı olacağına inanıyorum. Uyumlu binicisiyle safkanı sizlere günün teki olarak önereceğim. 

SIRALAMAM: 9