YENİ

ÖNEMLİ DUYURU! SİTEMİZ İSTENMEYEN HATALAR SONUCU YENİDEN BAKIMA ALINMIŞTIR.
ÇOK YAKINDA TÜM SAYFALARA ERİŞEBİLECEĞİNİZ VE YENİ ÖZELLİKLERLE DOLU SİTEMİZ YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALMAYA VE BİZİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN...


18.11 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.11 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.11 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

25 Ekim 2018 Perşembe

GanyanTime.com

25 Ekim Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Dereceli galoplarıyla dikkat uyandıran Ayduru, kısa bir süre istirahat ettirilen Uğanbike, değişen binicisiyle şansının artığını düşündüğüm Hatiphan, çimde şansını 2.kez deneyecek olan Demirpoyrazım ile istim üzerine getirilen Benligül ayrımsız kuponlara yazılmalı. 

SIRALAMAM: 2-5-10-1-3

4. Koşu: 58 kiloyla yine bu rakipler arasında katıldığı son 1800 metrelik çim koşusunu tekrarlaması halinde Günışığı’nın bomboş sıkletiyle kazanması normal sonuç olacaktır. Güzel bir form sıçraması gösteren Eseralp, istikrarlı performansıyla Evdegül ile takı değişikliğine giden Goben ihmale gelmezler. Gücü nispetinde ters koşabilen Çiftçibaba, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı. 

SIRALAMAM: 11-2-3-4-15

5. Koşu: Sürekli birbirlerini geride bırakabilen safkanların mücadelesine sahne olacak bu ayakta; Son Hatıran, Kışgülü, Güldidem, Lady Hatun, Babaemir ile Kaptan Evo sizlere önerebileceğim en şanslı isimlerdir. 

SIRALAMAM: 6-9-12-5-2-1

6. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden biri olan Ağaçelik ile koşunun önde yüksek tempoda gidecek olması lehine Write To Ellie arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir. Formunu sürekli geliştiren Ak Diamond, açıklarını kapatan Akarca Beyi ile iyi hazırlanan Erendira geniş kuponlar için değerlendirmeye alınabilir. 

SIRALAMAM: 4-2 // 7-8-1

7. Koşu: Pist ve mesafedeki ilk startında fotoya yakın yaptığı düzgün ataklarıyla kendisine başarılı bir 3.lük çıkaran Alterego, gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübesiyle oldukça ön plana çıkıyor. Tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 1

8. Koşu: Sürekli kendisine tabela içerisinde şans bulan Akgün Reis ile mesafe ayırt etmeyen formda Freedom Flight arasındaki mücadeleye, yeni yeni kendini bulan Çınar Bey’de katılacaktır. Bosphorus Beauty, Cherub ve Kavacık Beyi hatalardan yararlanacaklar. 

SIRALAMAM: 2-12-6-1-14-8