YENİ

ÖNEMLİ DUYURU! SİTEMİZ İSTENMEYEN HATALAR SONUCU YENİDEN BAKIMA ALINMIŞTIR.
ÇOK YAKINDA TÜM SAYFALARA ERİŞEBİLECEĞİNİZ VE YENİ ÖZELLİKLERLE DOLU SİTEMİZ YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALMAYA VE BİZİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN...


18.11 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.11 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.11 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

26 Ekim 2018 Cuma

GanyanTime.com

26 Ekim Sporx BURSA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 

Bugün Bursa programını tercih edeceğiz. Kalabalık bir program var. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün ilk ayağında start alacak olan LUXOR GIRL, koştuğu koşular sonrası artık yarış kazanacak tecrübeye erişti. Bababan çimci olan kısrak kendine uygun rakipler yanında startta oyalanmazsa çok koşacak. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Bursa programında çift bankolu şablon içinde sığınacağımız ikinci liman PRINCESS BALOV olacak. Son kazandığı koşu sonrası formunu artıran ve mesafeyi seven safkan bugün bir kez daha kazanabilir. Son galopları da dikkat çekti. Bursa programında çift bankolu şablonda günün ikinci teki olarak değerlendireceğiz. 

Bursa programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon arayan yarışseverler ise tabela ayağına yönelebilir. ATEŞGEÇİRMEZ yarış hayatının ilk koşusunda güzel bir ikincilik elde etti. Bugün kazanabilir. Bu atı bir süre takip listesi içinde de tutmakta yarar var.Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 8 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 2 / 5-6-10-9 

Normal Kupon: 8 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 2 / 5-6-10-9