YENİ

ÖNEMLİ DUYURU! SİTEMİZ İSTENMEYEN HATALAR SONUCU YENİDEN BAKIMA ALINMIŞTIR.
ÇOK YAKINDA TÜM SAYFALARA ERİŞEBİLECEĞİNİZ VE YENİ ÖZELLİKLERLE DOLU SİTEMİZ YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALMAYA VE BİZİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN...


18.11 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.11 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.11 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

10 Kasım 2018 Cumartesi

GanyanTime.com

10 Kasim Nurettin Güven (Nesine) ANKARA Tjk At Yarışı tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Kilo farklarının şansları eşitlediği oldukça zorlu bu ayakta; Analux,  Captain Cemo, Albany, Destino, Too Fast, Kara Mahmut ile Zafer Meydanı sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlardır. 

SIRALAMAM: 11-6-4-5-10-1-2

4. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve kazandığı son Gr-2 1400 metrelik çim koşusunda çok daha ciddi rakipleri geride bırakan Man Of Fire, muhafaza ettiği güzel durumuyla yine çok şanslı. Her yarışını bir öncekinden başarılı koşan Monshau, tırnağının ucuna getirilen King Of Tatvan ile hazırlıkları iyi Sky Moon favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir. 

SIRALAMAM: 7-8-5-3

5. Koşu: Gayet başarılı son koşuları ardından bu gün için oldukça vasat rakipler arasında mücadele verecek olan Mavi Ateş, eksiksiz hazırlıkları ve mesafesinde kazanmaya en yakın isim olacaktır. 

SIRALAMAM: 1

6. Koşu: Kocaeli pistindeki son 1200 metrelik Kv-7 kum koşusunu çok kolay bir şekilde kazanan Kızım Nilay, aynı titizlikle hazırlandığı bu sınavında da söz sahibi olacaktır. Koştukça gerçek gücünü performansına yansıtmaya başlayan Hazeleyes ile dereceli uzun galobuyla yeşil ışık yakan Hoppeful en küçük bir hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 1-3-2

7. Koşu: Kantarmasını iyi okuyan pilotunu bulan Asil Rüzgar, önemli bir kilo avantajına sahip Kısmet Kız, güzel bir forma sahip Bilgeprenses ile İstanbul'dan iyi durumda giden Islah ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 3-6-2-4

8. Koşu: Kumdaki başarısız son koşusunu kesinlikle gücüne ölçü almadığım Hakkak, uzayan mesafede gruba üstünlük sağlayabilecek yetenekte. Değişen binicisiyle şansının artığını düşündüğüm Akıllı Ol, favorinin öncelikli takipçisidir. Ultra, Hırslı ve Çil Elif hatalardan yararlanacaklar. 

SIRALAMAM: 3-1-6-8-7