YENİ

ÖNEMLİ DUYURU! SİTEMİZ İSTENMEYEN HATALAR SONUCU YENİDEN BAKIMA ALINMIŞTIR.
ÇOK YAKINDA TÜM SAYFALARA ERİŞEBİLECEĞİNİZ VE YENİ ÖZELLİKLERLE DOLU SİTEMİZ YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALMAYA VE BİZİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN...


16.11 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.11 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.11 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

10 Kasım 2018 Cumartesi

GanyanTime.com

10 Kasim Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Düzlükte trafik sorunu yaşadığı Bursa’daki son 1300 metrelik çim koşusunda oldukça zaman kaybeden Bay Jak’ın fotoya yakın dış kulvardan yaptığı düzgün atakları ancak kendisine 2.lik getirdi. Uygunlaşan kilosu ve hiçte yabancısı olmadığı piste favorimdir. Son koşularına nazaran önemli bir kilo verdiği gözlerden kaçmayan Sky Hero, devam ettirdiği iyi durumuyla bunu en iyi şekilde lehine çevirmesini bekliyorum. Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Jettay, önde kuracağı sert temposuyla bitirebilecek yetenekteki Erendira ve form durumu parlak Salamis en küçük hatayı affetmezler. 

SIRALAMAM: 7-8-4-2-3

4. Koşu: Grubun formda isimlerinden biri olan Arbedeşağa, aşama içerisindeki Al Kanat, etkisiz son yarışı ölçü olmayan Mormukaddes ile dikkat çekici son yarışının bir tesadüf olmadığını hazırlıklarında bir kez daha kanıtlayan Sedir Köşkü ayrımsız kuponlara yazılmalı. 

SIRALAMAM: 1-6-8-9

5. Koşu: Ufak tefek sorunları giderilen ve dereceli galoplarla hazırlanan Karamıh ile buradaki iki sınavından da zaferle ayrılan Süerdem birincilikte eşit şanstalar. İstim üzerindeki Başkonaklı, kendisini bir kez daha tercihleyen binicisiyle Benligül ile sürekli tabela içerisinde yer bulan Kayansel hata kollayacaklar. 

SIRALAMAM: 4-1-6-7-5

6. Koşu: Ankara’daki son A-2 1500 metrelik kum koşusunda son metrelere kadar gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek kendisine 4.lükte şans bulan Panta Rhei, devam ettirdiği mükemmel formu ve dişine göre rakipler yanında risk edilebilir. Her geçen gün iyiye giden Obrada ise favorinin adeta gölgesi olacaktır. Alpdağı ise sürprizim. 

SIRALAMAM: 1-2

7. Koşu: Bu grup için başarılı sayılabilecek son yarışlarıyla ön plana çıkan Laz Memo, oldukça vasat rakipler yanında kazanmaya hayli yakın. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 4

8. Koşu: Pist ve mesafe ayırt etmeyen Asi Kalp, sürekli üzerine koyan Günışığı, tırnağının ucuna getirilen Çiftçibaba ile en az kendisi kadar iyi durumdaki ekürisiyle Evdegül öncelikli düşünülmeli. Zemzemkızı, Kışgülü ve Goben sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 5-7-13-2-11-8-3