YENİ

ÖNEMLİ DUYURU! SİTEMİZ İSTENMEYEN HATALAR SONUCU YENİDEN BAKIMA ALINMIŞTIR.
ÇOK YAKINDA TÜM SAYFALARA ERİŞEBİLECEĞİNİZ VE YENİ ÖZELLİKLERLE DOLU SİTEMİZ YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALMAYA VE BİZİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN...


18.11 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.11 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.11 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Kasım 2018 Pazar

GanyanTime.com

11 Kasim Nurettin Güven (Nesine) ADANA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Tabela diplerindeki son koşuları gayet tatminkar Kızımecem, tırnağının ucuna getirilen Kırım Güzeli, gücü oranında başarılı koşan Meziyet ile hazırlıklarında beğenilen ve bu kez DİLBAĞI takan Burgu ayrımsız kuponlara yazılmalı. Küçük Esila ve Tatver sürpriz uğraşı verecekler. 

SIRALAMAM: 6-5-8-1-7-11

2. Koşu: Son yarışlarına nazaran bir alt grupta mücadele verecek olan Solomon ile her koşusunu bir öncekinden parlak koşan Fire Runner bir adım öne çıksalar da, kum performansı gayet parlak Giangio Como'da üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. 

SIRALAMAM: 5-3-4

3. Koşu: Startla birlikte ön tarafta liderliği aldığı son 1800 metrelik çim koşusunda, temposunu hiçbir metrede düşürmeyerek 2.01.76'lık derecesiyle kazanırken buradaki çoğu rakibi geride bırakan Starbir, uygun kilosu ve uyum sağladığı binicisiyle bir kez daha zaferle ayrılabilir. Bu kez dinlendirilen formda Yırtlaz, favoriden rövanşı almaya çalışacaktır. 

SIRALAMAM: 5-3

4. Koşu: Sonlarda yaptığı düzgün ataklarıyla 1200 metrelik son kum koşusunda kendisine 3.lükte şans bulan Demirinkızı, 100 metre daha uzayan mesafede gruba üstünlük sağlayabilir. Aradan sonra yarışlar görerek açıklarını kapatan Cemrenur, gelişen kondisyonuyla üst sıralardaki yerini alacaktır. Grubun formda isimlerinden Sarı Geçit ile orijin olarak kuma yatkın Esmagül hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 2-1-8-5 // 11-3

5. Koşu: 58 kiloyla katıldığı pist ve mesafedeki son koşusundan kendisine tatminkar bir 4.lük çıkaran Ser Emir, uygunlaşan sıkletiyle çok daha iddialı bir sonuçla ayrılabilir. Bu tip mesafelerde ne denli farklı koşabildiğini erken yürüdüğünden dolayı 2.likle yetindiği son sınavında bir kez daha ispatlayan Yurdakul, muhafaza ettiği formuyla söz sahibi olacaktır. Kısa ara sonrası katıldığı uzun mesafeli kum yarışıyla açıklarını kapatan ve bu kez çok daha hazırlıklı Komet, ekürisi Hüma Sultan ile birlikte düşünülmeli. Dengi rakipleri bulan Umut Çiçeği ile 63 kiloluk son yarışı kendisine galop niyetine gelecek olan Palermo adeta bütünleştiği binicisiyle gözden uzak tutulmamalı. 

SIRALAMAM: 7-4-2-1-3

6. Koşu: Hücumda geç kaldığı son 1300 metrelik çim koşusundan tatminkar bir 4.lük çıkaran Canım Çiğdem ile kantarmasını iyi okuyan binicisini bulan Göz Ağrısı arasındaki mücadeleye, sonlardaki ataklarıyla Vicdansız'da iştirak edecektir. Yükselişini sürdüren Ortadoğu ise sürpriz. 

SIRALAMAM: 6-3-1 // 2

7. Koşu: Birbirinden başarılı İstanbul'daki koşuları ardından erkenden götürüldüğü Adana'da eksiksiz bir hazırlıktan geçen ve sınıf olarak bu grubun üzerinde olduğuna inandığım Down Town'u sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1 

8. Koşu: Formda rakipler arasındaki başarısız son yarışını bu koşusuyla kesinlikle kıyaslamadığım Bade Hanım, devam ettirdiği güzel durumuyla başta şans verdiğim kısraktır. Yarışın tüm yükünü çektiği Ankara'daki son koşusundan tatminkar bir 3.lükle ayrılan Mahsima, gelişen kondisyonuyla bu kez çok daha farklı bir sonuça adını yazdırabilir. Üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Fındız Kızı, kuponların olmazsa olmazlarından biri. Acıhayat, Asuvan ve Minorka sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 3-5-4-1-2-7

9. Koşu: Ankara'da mücadele verdiği son koşularıyla bu rakipler yanında bir adım öne çıkan Lagrimas, formunu sürekli geliştiren Sefire Sultan, istim üzerine getirilen Trustable ile toparlanan Kesme Şeker öncelikli düşünülmeli. Önemli bir kilo avantajına sahip Yosun Sultan ise sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı. 

SIRALAMAM: 9-2-8-4-14