YENİ

ÖNEMLİ DUYURU! SİTEMİZ İSTENMEYEN HATALAR SONUCU YENİDEN BAKIMA ALINMIŞTIR.
ÇOK YAKINDA TÜM SAYFALARA ERİŞEBİLECEĞİNİZ VE YENİ ÖZELLİKLERLE DOLU SİTEMİZ YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALMAYA VE BİZİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN...


16.11 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.11 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.11 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Kasım 2018 Pazar

GanyanTime.com

11 Kasim Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Kilo farklarının şanları eşitlediği oldukça zorlu günün ilk ayağında aprantilerin mücadele verecek olması yarışı iki kat daha karmaşık hale getiriyor. İdman pistinde oldukça sıhhatli gördüğüm Alsancaklı, dereceli son galobuyla beğenimi kazanan Aslansütü, formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Rışvanoğlu, Ankara’dan kazanarak moralli gelen Pratik Nevzat, Yeşilyol’a avans vererek yaptığı 600/40.8 – 400/27 Ç sprintinde yeşil ışık yakan Gençberk ve Ankara’dan iddialı gelen Çakırali ilk etapta düşünülmeli. Cabbarreis, Gezegen ile Acartürk kollanılması gereken diğer safkanlar. 

SIRALAMAM: 7-9-10-4-6-8-3-2-1

4. Koşu: Kısa ara sonrası iştirak ettiği Gr-1 1600 metre mesafeli çim yarışında gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek kendisine tabela dibinde şans bulan sınıf safkan Aragorn, dereceli galopları ve gelişen kondisyonuyla klasını yakışır bir sonuçla ayrılabilir. Oldukça parlak son koşularındaki mükemmel durumunu muntazam idmanlarıyla muhafaza eden Yamanlarbeyi, en az favori kadar iddialı olacaktır. Bu kez pisti çok daha tanıyacak olan Ghost Pasha ise sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı. 

SIRALAMAM: 2-11-4 // 7

5. Koşu: Aralardan çok geç çıktığı son 1500 metrelik sentetik pist koşusundan tatminkar bir 4.lükle ayrılan Bahattin’in çim performansı çok daha etkileyici. Ufak tefek sorunları giderilerek sıkıştırılmadan bir yarış gösterilen Makriköy’ün bir önceki 1400 metre mesafeli Kv-8 çim sınavı bu grup için oldukça parlak. Dereceli galoplarla hazırlandığı koşusunda adından bahsettirmesini bekliyorum. Takısız gerçekleştirdiği son iki işinde de mükemmel bir tablo ortaya koyan Özekan, bu havasını performansına yansıtması halinde söz sahibi olacaktır. Ankara’daki son Gr-3 1600 metrelik çim yarışıyla dikkatleri üzerine çeken Ova Kartalı ile formunu sürekli yükseğe taşıyan Ustaoğlu hatalardan en iyi şekilde istifade edecekler. 

SIRALAMAM: 4-2-8-3-6

6. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve 8’de 4 yaptığı piste mücadele verecek olan Katma Değer ile Ankara’daki son Gr-1 Cumhurbaşkanlığı koşusunda kendisine tabela sonunda şans bularak ne denli iyi bir duruma geldiğini gözler önüne seren Corcovado ikilisine eşit şans vermekteyim. Önemli bir kilo avantajına sahip Farilyalı, mesafesinde bunu en iyi şekilde lehine çevirecektir. Yakaladığı mükemmel durumunu aynı titizlikle koruyan Best Spot, başarılarına bir yenisini ekleme uğraşı verecektir. 

SIRALAMAM: 1-2-8-7

7. Koşu: Pist ayırt etmeksizin mücadele verdiği son koşularını üst üste kazanma başarısı gösteren Şeker Hanım, 800/46.6 – 400/22 R rekor dereceli galobundaki kolaylığıyla müthiş durumundan hiçbir şey kaybetmediğini bir kez daha gözler önüne sermeyi başardı. Pist ve mesafedeki en iyi dereceye sahip kısrağa başta şans vermekteyim. İdeal pist ve mesafesinde start alacak olan Funny Familliar ile formunun zirvesindeki Miss Helin favorinin en küçük bir hatasını affetmeyecektir. 

SIRALAMAM: 9-6-4

8. Koşu: Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu Ankara’daki son 1900 metrelik çim koşusunda, düzlükten sonra bariyer dibinden binicisinin kontrolünde liderliği aldığı gibi farkı her metrede açarak 1.59.66’lık derecesiyle gösterişli bir zaferle ayrılan Aybars’ın bir önceki Kv-7 yarışı da oldukça parlak. Oldukça vasat rakipler yanında ve kantarmasını tanıyan binicisiyle bir kez daha kazanacağına inandığım safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 4