YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Kasım 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

6 Kasim Beyaz Bayrak DİYARBAKIR Altılı Ganyan Tahmini ve Analizi

 

Değerli takipçilerimiz,

Doğu illerine verdiğimiz tahminlerde şablonlarımızı alabildiğince küçültmeye çalışıyoruz. Biliyoruz ki çoğu kez önde tempo kuran safkan ne yazık ki, öndeki atı geçme yasağı varmış gibi koşuyu bitiriyor. Yaptığımız yorumların da çok anlamı kalmıyor. Yine de yarış yazarı olarak elimizden geldiğince size yardımcı olmaya çalışacağız. Ancak bütçeyi ne kadar küçültürsek o kadar iyi olacak diye düşünüyorum. Çünkü zaten tamamen şansa kalmış bir altılıyı büyük bir bütçe ile oynamanın doğru olmadığını düşünüyorum. 

DESPOT: İstanbul'dan geldikten sonra gördüğü koşular sonrası kıvama gelen ve son yarışını sert grupta kazanan safkanın formu zirve yapmış durumda. Son iki yarışını kısa mesafede kazanmış olsa da, eski koşularından hatırladığımız gibi kısa mesafeye daha yatkın. İyi uyum sağladığı binicisi ile seriye devam etmesini bekliyorum. 

Altılı Ganyan Şablonum 

2.5 / 3.1.8.6
5.4
10
1.8 
5.7.1.9
1.6.2.8

6.4 TL / 19.2 TL

Bol Şanslar

Saygılarımla