YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
15.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

6 Kasım 2018 Salı

GanyanTime.com

6 Kasim Beyaz Bayrak KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmini ve Yorumları

 

1. Ayak : DENİZSEFASI son yarışında uzun mesafeye rağmen iyi bir sınav verdi. Bu kez lehine mesafede şansı fazla. Bu aprantisi ile İstanbul'da 1500'de kazanan GERGİN ve sert gruplarda iyi işler çıkaran UZUNBEY, UÇANBİLGİN, REŞİTBEY ve CANYOLDAŞ mutlaka yazılması gereken isimlerdir. 

2. Ayak : DREAM FAIRY ve LADY CARINA isimleri ön plana çıkıyor. LADY CARINA'nın son yarışları çok sert gruplardaydı, ölçü değil. Son yarışlarında geri dönüş yapan BOLD MAGIC kazanma kıvamına geldi. YASMIN e özellikle dikkat edilmelidir. Son yarışında Ankara nın kaba kumundan ve nispeten sert rakiplerden etkilendi. Aprantisi ile çok iyi anlaşıyorlar. ALFA KIZI, KIZIL GÜNEŞ ve OVER ALL, diğer şanslı isimlerdir. 

3. Ayak : Bir süre aradan sonra yarış gören HAS için bu grupta söylenecek çok şey yok. Belki nefes açma yarışında pek varlık gösteremedi ancak üzerine de gidilmedi. İdman pistindeki durumu çok iyi. Kan hattı itibarı ile pist ve mesafeye oldukça yatkın olan safkanı jokeyi zaten çok iyi tanıyor ve bu yarışı hedef yapmış durumda. Zor programda sığınılacak bir liman. BANKO. 

4. Ayak : ERENBİLGE gruptan biraz farklı dursa da yarışın yamak yarışı olması beni biraz endişeye düşürüyor. Bu pist ve mesafedeki yarışı çok iyi olan KOZANDAĞI, KAIZBERT tayı TOROSDAĞI, mesafeye rağmen çok iyi formu ile OVA ve son yarışında form sıçraması yapan GENÇTAHA, çarpı atılması gereken isimlerdir. 

5. Ayak : Bence günün en zor koşusu. Tayların neredeyse tamamı hazır vaziyette. Benim düşüncem bu koşuyu kolaylaştıranın kuponu rahatlar. İşte bu nedenle alternatif banko hakkımı bu koşuda kullanacağım. SERVİNİSA diyorum. Gerekçelerim çok açık. Mehmet Kaya ile start alması ve tayın kendi harasının tayı olması avantajının yanında, son yarışında kayba koşsa da kısa mesafe kum yarışları oldukça iyi. İdman pisti durumu iyi. Mehmet Kaya'nın ısrarı da boş değil tabi ki. Ekonomik şablon için alternatif bankomdur. Geniş şablonumda ise bu koşuyu kapatıyorum. 

6. Ayak : BALLIBALLI bu grubun üzerinde bir isim. Pist ve mesafeye de oldukça yatkın. Aradan sonra gördüğü yarışı kusursuzdu. Eski halinden daha da iyi hale gelmiş diyebilirim. İdman pistinde de oldukça diri görünen safkan, Mehmet Kaya'nın da tercihi ile Kocaeli'nin perdesini kapatır diyorum. BANKO. 

Altılı Ganyan Şablonum

8.2.4.5.7.1
2.3.5.10.9.6.4
1
1.2.7.8.3
9 / 8.2.3.6.5.1.10.7.4
13

15 TL /147 TL

Bol Şanslar

Saygılarımla