YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
15.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

6 Kasım 2018 Salı

GanyanTime.com

6 Kasim Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin gücü oranında başarılı koşabilen Uzun Bey, inatçı yarış karakteri ve uyum içerisindeki binicisiyle kuponlara öncelikli yazılmalı. Dişine göre rakipler arasında koşan Gergin ile tekrardan istenilen seviyeye ulaşan Uçanbilgin göz ardı edilmemeli. İstim üzerine getirilen Denizsefası, hatalardan kendisine pay çıkaracaktır. 

SIRALAMAM: 4-2-5-8

4. Koşu: Toparlanma çabası içerisindeki Lady Carina, İstanbul’da tamamladığı bu haftaki hazırlıkları kusursuz Komshu, başarılı aprantisi idaresinde mücadele veren formda Dream Fairy, kum performansı çok daha parlak Over All ile üzerindeki durgunluğu atmaya başlayan Alfa Kızı sizlere önerebileceğim en şanslı kısraklardır. 

SIRALAMAM: 3-1-2-4-9

5. Koşu: Şimdiye kadar kaba kumda katıldığı tek 1900 metre mesafeli Kv-7 kum koşusundan Sumel Han’ın gerisinde 2.03.45’lik derecesiyle bu grup için parlak sayılabilecek bir 2.likle ayrılan Has, güzel hazırlıkları ve oldukça vasat rakipler yanında bir hayli ön plana çıkmakta. Başarılı binicisi idaresinde kazanması normal sonuç olacaktır. 

SIRALAMAM: 1

6. Koşu: Tabela diplerindeki son koşularıyla geliyorum sinyalleri veren Kalaycıkaya, sürekli adından bahsettirmeyi başaran formda Erenbilge, gücü nispetinde ters koşabilen Kılıçsoy ile eküri destekli Torosdağı ayrımsız kuponlara yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 4-1-9-7

7. Koşu: İstanbul iç piste tamamladığı hazırlıklarında çok beğendiğim Baba Nakkaş ile Gökçe Efe ikilisine eşit şans vermekteyim. Bir önceki yarışı tatminkar Nalezen, gözden uzak tutulmamalı. Sık koşmasına rağmen tecrübeli Servinisa sürpriz uğraşı verecektir. 

SIRALAMAM: 2-6-8 // 9

8. Koşu: Günü zorlu bir koşu ile kapatacağımızdan dolayı; Balballılı, Tamga, Spring Break, Yaylalı, Hero Admiral, Babi, Hero King sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlardır. 

SIRALAMAM: 13-10-12-5-6-1-2