YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Kasım 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

7 Kasim Sporx İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 

İki program var, çatıyı ilk altılı ganyandan yana kullanacağız. Günün ilk ayağında start alacak olan CERSEI, kazandığı koşu sonrası formunu artırdı. Usta jokey Halis Karataş himayesinde bugün çok koşacak. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

İstanbul programında bugün sığınacağımız ikinci liman ise HİLALEDA olacak. Kazandığı koşu sonrası formunu artıran ve kendine uygun rakipler önünde yine yatkın olduğu mesafede start alacak olan safkan son kısa galobunda güzel bir derece elde etti. Bugün bu mesafede bir kez daha kazanmasını bekliyoruz. Günün ikinci bankosu olarak şablon içinde değerlendirilebilir. 

İstanbul programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Kısa galopları beğenilen ve problemleri de giderildiği gözüken PETITE ROUGE, bugün ters bir yarış çıkartarak günün önemli sürprizlerinden birine imza atabilir. Alternatif kuponlarda farklı bir tek olarak düşünülebilir. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 3 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 6-3-9-7-2 / 10 

Normal Kupon: 3 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 6-3-9-7-2 / 10-6-12