YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
15.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Kasım 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

8 Kasim Nurettin Güven (Nesine) ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Çimdeki ilk startında gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek kendisine tabela sonunda şans bulan Es Matador ile bu kez KAPALI GÖZLÜK takan Alkandros ikilisine birincilikte eşit şans vermekteyim. Aceleci davrandığı ilk startında sonlarda dışından diri gelen Mühendis'e direnemeyen Heymarja, gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle üst sıralardaki yerini alacaktır. Gücü oranında başarılı koşabilen Khal Drogo, muhafaza ettiği güzel durumuyla fazlaca ihmale gelmez. 

SIRALAMAM: 2-1-5-6

2. Koşu: Bursa'da mesafe ayırt etmeksizin çok daha formda rakipler yanında koşarak adından bahsettirmeyi başaran Oğlum Kayra, aynı titizlikle hazırlandığı bu sınavında da iddialı olacaktır. Sert gruptaki son koşusunu gücüne ölçü almadığım Lord, önde istediği avansı alması halinde bitirebilecek yetenektedir. Tekrardan istenilen seviyeye ulaşmaya başlayan Gökkurt, sonlardaki güçlü ataklarıyla sonuca ulaşabilir. 

SIRALAMAM: 5-2-1

3. Koşu: Kum - çim ayırt etmeden şimdiye kadar katıldığı 3 koşusunda da adından bahsettirmeyi başaran Batumi, son kez yaptığı 1000/1.03.5 - 400/25.8 R güzel dereceli galobuyla tırnağının ucuna getirildiğini ispatlıyor. Başarılı binicisi ve dengi rakipler yanında kazanacağına inandığım tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 5 // 2-4

4. Koşu: 5 gün önceki 2.liği bu rakipler için gayet parlak Bayçınar, daha önce buradaki çoğu rakibini geride bırakan Küçük Demirkırım, İstanbul'daki son 1200 metrelik çim koşusunu 1.16.82 gibi dikkat çekici bir dereceyle kazanmayı bilen Karaberk, Ankara pistini seven Onurşah ile üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Taşralı ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 6-8-7-4-3

5. Koşu: Son koşularına oranla önemli bir kilo verdiği gözlerden kaçmayan Yaramaz, devam ettirdiği formuyla favori olmayı hak ediyor. Sert rakipler yanındaki koşusu kendisine galop niyetine gelecek olan Tamerşah ile sürekli tabela içerisinde dolaşan Unzen koşuya ağırlıklarını koyabilecek diğer şanslı isimlerdir. İstim üzerine getirilen Atlas Çiçeği, kısa sprintini sonlara saklaması halinde birinciliğe uzanabilir. Sık koşmasına rağmen Kraldoğu ile koştukça üzerine koyan Şubartay her an devreye girebilecek diğer isimler. 

SIRALAMAM: 5-2-1-4-3-7

6. Koşu: Koşunun önde yüksek tempoda gitmesini sabırlı bir bekleme yaparak iyi değerlendirdiği İstanbul'daki Kv-7 çim koşusundan zaferle ayrılan Ayza, muntazam idmanlarıyla koruduğu güzel durumuyla yine çok şanslı. Form durumu üst düzey olan ve ağır kilolarla koşmaya alıştın İrem Su'ya en az favori kadar şans tanınmalı. Dengi rakipler yanında The Daughter Sun ve eli kulağına getirildiği gözlerden kaçmayan Speedy Gunner gözden uzak tutulmamalı. Önde kuracağı sert temposuyla Küçük Matro, bir nefeste bitirme uğraşı verecektir. 

SIRALAMAM: 3-1-6-5-8

7. Koşu: Çimdeki parlak ilk koşusu ardından çıktığı iki kum koşusunu da kolay ve gösterişli kazanmayı başaran Asteroid, daha iyi gruplarda bile iddialı olabileceğinin izlenimlerini veriyor. Güzel hazırlıkları ve dişine göre rakipler arasında bir kez daha kazanmasını beklediğim tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 3

8. Koşu: Bu aralar formunu önemli ölçüde geliştirerek istim üzerine getirildiğini kanıtlayan Imbarco, tecrübesini konuşturarak ekibinin yüzünü güldürmeye çalışacaktır. Başarısız son yarışı ardından takı değişikliğine giden Yellow Fin, kendisini affettirmeye çalışacaktır. Bir varlık gösteremediği ilk yarışı ardından bir süre dinlendirilen ve tekrar ciddiyet kazandırdığı hazırlıklarında sergilediği derecelerle yeşil ışık yakan The Red Sea, bu ikiliden sonra değerlendirmeye alınabilir. 

SIRALAMAM: 3-6-4

9. Koşu: Güç ve performans olarak birbirlerine oldukça yakın gördüğüm Little King, Beleki ile Dublin arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan taraf koşunun galibini belirleyecektir. 

SIRALAMAM: 2-6-4